Czy Ziemia jest płaska? Te dowody przekonują coraz więcej ludzi! Czy nauka nas okłamuje? (Szokujące nagranie)

Płaska Ziemia to teoria, która w ostatnim czasie co ciekawe zyskuje coraz więcej sympatyków. Na wstępie zaznaczamy, że  artykuł ten służy wyłącznie celom informacyjnym i ma przedstawić  dowody które podają zwolennicy tej teorii i nie oznacza, że My również jesteśmy jej sympatykami.

Teoria płaskiej Ziemi w bardzo dużym stopniu ma być powiązana z masonami, którzy od wielu lat mają potajemnie rządzić światem. Do masonerii miało należeć wielu przedstawicieli nauk ścisłych jak Mikołaj Kopernik czy Galileusz. Masoni przez wielu zwolenników płaskości Ziemi są  określani jak słudzy diabła, którzy mają zwodzić ludzkość i przekłamywać słowa z Biblii, które mają potwierdzać iż Ziemia jest w rzeczywistości płaska. Kilka z takich cytatów: 1 Ks. Samuela 2:8  Do Pana należą słupy ziemi i On na nich położył stały ląd. Ks. Psalmów: Ziemia jest w pełni ugruntowana na stałych podstawach. Ten cytat ma potwierdzać, że Ziemia nie unosi się w kosmosie, ale na czymś leży. Księga Hioba wspomina za to iż tylko Bóg patrzy na krańce Ziemi i, że  poczną trzeszczeć  się jej słupy. Inna księga wspomina znowu, że Ziemia ma  cztery krańce,  a to wszystko ma odnosić się do czterech narożników, które w  elipsoidach obrotowych czyli Ziemi jako kuli lekko spłaszcznej nie mogą występować. Kolejna księga wspomina za to o okręgu ziemi i niebie, który jest rozciągany jako namiot. Niektórzy tłumaczą to jako biblijny dowód na kulitości Ziemi, jednak inni podają, że okrąg to wcale nie kula, a wiele rzeczy może być okręgiem, co nie znaczy, że mają kształt kulisty.

Co więcej dowodów na płaskość Ziemi ma być dużo więcej, choćby to, że podróże dookoła świata idą wschód-zachód, a nigdy nie północ-południe co ma w pełni wykluczać, że Ziemia jest  kulą. Inny dowód to widoczność za horyzontem i to dlaczego widzimy obiekty które są oddalone od nas o wiele kilometrów i powinny zniknąć za krzywizną Ziemi . Na dowód podaje się też czesto zdjęcia satleritarne Ziemi, która NASA ma zmieniać w programach graficznych o czym świadczyć mają różnice w wyglądzie w różnych latach . Co więcej o graficznych zmianach w zdjęciach mają świadczyć symbole, które w nich występują jak słowo SEX, które znane jest z występowania w bajkach, co zdaniem teoretyków spisków ma promować seksualizacje społeczeństwa.

Inne dowody to fakt iż kompas zawsze pokazuje nam północ, nawet poniżej równika.  Często jako dowód na płaskość Ziemi wymienia się znak Ying Yang, który w rzeczywistości wcale  ma nie oznaczać przeciwieństw które wzajemnie się uzupełniają, ale Księżyc i Słońce,które unoszą się nad płaską Ziemią.Co więcej  Płaska Ziemia często ma odnosić się do innych ciał jak np. Księżyca który ma wcale nie być ciałem stałym, ale hologramem. Dowodem na to ma być brak ruchu obrotowego Księżyca i fakt, że nie powinien on być równomiernie oświetlony, bo przy jego kształcie po prostu nie jest to możliwe. Teoria kulistej Ziemi zakłada iż Słońce jest oddalnone od naszej Planety aż o 93 miliony mil i równomiernie ją oświetla swoimi równolegle padającymi promieniami. Jednakże promienie Słońca często rozchodzą sie na boki. Kolejne dowody odnosza się także do lotów  samolotów, które są ustalane co ciekawe nie o model okragłej Ziemi tylko Płaskiej.By to odkryć wystarczy przyjrzeć się locie z RPA do Australii, która lecąc zgodnie z drogą oznaczoną kolorem zielonym byłaby o wiele krótsza, a paliwa starczyloby na taką wyprawę podczas gdy w rzeczywistości lata się drogą oznaczoną czerwoną linią. Sytuacja jednak zmienia się diamtralnie gdy nałożymy mapę, która ukazuje model płaskiej Ziemi. Wtedy dokładnie widzimy, iż w rzeczywistości droga oznaczona kolorem czerwonym jest o wiele krótsza od tej oznaczonej zielonym. To oszukiwanie nas ma być w pełni zaplanowane przez rządy, których linie lotnicze albo są w pełni państwowe albo rząd dyktuje im warunki. Wszystko po to by nas oszukać i odwieść od prawdy. Ma to być także kolejny dowód iż  jesteśmy oszukiwani przez rządy, które są maronetkami ludzi na wyższych szczeblach, którzy mają służyć demonicznym istotom.

Sympatycy płaskiej ziemi wyznają także, że również  grawitacja nigdy nie istniała i nie jest w żaden sposób udowodniona i dalej pozostaje tylko  teorią, w którą z jakiegoś powodu uwierzyło wiele osób. Zwolenicy płaskiej Ziemi twierdzą także, że  Temat Płaskiej Ziemi to jednak jeszcze bardziej skomplikowany wątek, który łączy się często z poglądem, iż kosmici w rzeczywistości nie są wcale po prostu istotami z innych planet, ale właśnie demonami, które mają służyć diabłu i odwieść nas od wiary w Pismo Święte. Ma się to odbywać właśnie przez rozgłaszanie kłamstw na temat  kształtu Ziemi, ale także o czasie istnienia naszej Planety jak również twierdzenia iż wydarzenia opisane w Biblii są opisem kosmitów. Teo celem jest właśnie sprawienie by ludzi albo stali się w pełni zamknięci i odrzucili możliwość istnienia Jezusa jako Boga albo tez sprawienie by uwierzyli, że nawet jeśli Jezus istniał to  był tylko zwykłym kosmitom, który pojawił się tu na Ziemi w tylko sobie znanym celu i oszukiwał nas co do swojego pochodzenia i przeznaczenia, które powierzył mu sam Bóg. Te wątki z teorii spiskowych sa nie tylko bardziej skomplikowane, ale też miejscami bardzo przerażające. Zakładają one bowiem iż świat rządzony jest przez satanistów, którzy na każdym kroku  nas oszukują i przez to niczego nie możemy być tak naprawdę pewni. Odnosić się to może także do teorii ewolucji, która według wielu toerii spiskowych może być zwykłą fikcją, która ma odwieść nas od Biblii i poglądu iż zostaliśmy stworzeni przez Boga już jako ludzie a nie inne istoty, które dopiero potem ludźmi się stały, a także odebrać nam tą szczególną miłość jaką obdarzył wyłącznie ludzi Bóg. Interesujące jest, jeśli przyjąć że te wszystkie teorie są prawdziwe to do czego zmierzają Ci masoni przewodzeni przez diabła? Niektórzy twierdza, że chcą stworzyć tu świat NWO, który będzie polegał na tym, że na każdym kroku będziemy kontrolowani, a zgodnie z Biblią, która wspomina iż zostanie nam dany znak bestii na ręke lub czoło, bez którego nie będzie można nic kupić ani sprzedać może oznaczać, że zostanie nam także wszczepiony jakiś chip bez którego nie będziemy mogli tak naprawde normalnie funkcjnowac w społeczeństwie.

A, Wy co sądzicie o toerii płaskiej Ziemi i powiązanych z nimi poglądach o Illuminati, sataniastach, sztucznym Księżycu i chipie który został opisany w Biblii? Wierzycie w to? Czy uważacie, że świat naprawdę jest rządzony przez wyznawców diabła? Czy może  sądzicie, że to wszystko paranoja i kłasmtwo?Jak sądzicie jaki jest ostateczny cel Illuminati i po co okłamują nas w tak wielu sprawach?  Jeszcze raz wspominamy – Płaska Ziemia to teoria spiskowa, którą wstawiamy w celach  informacyjnych. Wyjaśniamy to zanim zaraz wyleje sie na nas fala hejtu, który i tak zresztą się pojawi, bo  mało komu chce się czytać artykuł uważnie i do końca. Prosimy też o traktowanie tych informacji z dystansem i nie popadanie w fanatyzm, który coraz częście pojawia się nie tylko w rzeczywistości, ale też w świecie wirtualnym.

Nagranie ukazuje wizualizacie Ziemi jako płaskiej i jest często podawane jako dowód:

 

Author: administrator

Share This Post On