Jim Carrey wyznaje prawdę o sekcie Illuminati! Elity wprowadzają satanistyczny Nowy Porządek Świata? NAGRANIE

Jim Carrey jest bez wątpienia, jednym z najbardziej  ulubionych aktorów na świecie podziwianym przez wielu ludzi, znanym z komedii takich jak Głupi i Głupszy,Maska, czy Kłamca kłamca. I choć może się wydawać, że mężczyzna potrafi tylko rozśmieszać ludzi i nie jest związany z bardziej poważnym kinem to warto wspomnieć jego rolę w filmie Numer 23 opowiadająca o książce które ma opisywać przyszłość i paranoi, a także film Truman Show, w którym całe życie pewnego mężczyzny jest iluzją, a jego przyjaciele, rodzina tylko grają rolę oszukując go i nie pozwalając mu poznać prawdy.

Od jakiegoś czasu można odnaleźć wiele kontrowersji związanych z aktorem. Wszystko w związku z jego ukochaną, która odebrała sobie życie. Podobno miała zrobić to przez niego, ale prawdy pewnie nigdy nie poznamy w całości! W każdym razie Carrey od dawna słynie z dość szokujących wyznań – Najpierw w czasie jednego z wywiadów miał mówić o sekcie Illuminati która kontroluje cały show biznes i spotyka się potajemnie w lesie. Wiele osób wzięło to wtedy za żart, ale ostatnio aktor wyznał także, że nowa technologia która ma nas monitorować to dzieło elit, które dążą do wprowadzenia Nowego Porządku świata, czyli Ziemi bez własności prawatnej  na której każdy będzie na okrąło sprawdzany. Mówi się też, że w tym świecie chipy wszczepiane pod skórę mają być normalnością. Chęć wprowadzenia Nowego Porządku Świata od dawna jest przypisywana działalności sekt, które chcą przejąć nad nią kontrolę. Aktor też czasami wspomina o Jezusie i swojej religijności.

Niektórzy porównują przypadek Jima Carreya  do Michale Jacksona, który również miał być obrażany i oskarżany o liczne przestępstwa gdy zaczynał mówić zbyt dużo – tak jak teraz aktor o śmierć swojej ukochanej. Czyżby ktoś chciał ośmieszyć aktora by nikt nie wierzył w jego słowa?

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Odnaleziono grób Świętego Mikołaja? Czy legenda stała się prawdą?

śr Paź 4 , 2017
Święty Mikołaj to postać, która większości z nas kojarzy się z prezentami, magicznym czasem dzieciństwa i ogólnie szczęściem. Tymczasem choć  wiemy, że Święty Mikołaj to tylko legenda to jednak nie jest tak do końca, bo choć pan z białą brodą mieszkający na Biegunie Północnym który co roku rozwozi prezenty po […]