Michael Jackson żyje? To nagranie i zdjęcia szokują!

Michael Jackson dalej pozostają jedną z najbardziej znanych gwiazd na świecie! Mężczyzna wydał wiele niezwykłych płyt, wylansował wiele przebojów, a jego koncerty i teledyski zawsze były oryginalne i ciekawe! Nic więc dziwnego, że  z chwilą jego śmierci ludzie byli bardzo przybici, a jego fani nie potrafili się z tym pogodzić…

Warto wspomnieć, że wiele osób nie było do końca pewnych, czy król popu faktycznie umarł – Zwłaszcza, że na pogrzebie nie otwierano trumny, a w sieci krążyły zagadkowe rozmowy telefoniczne w których mężczyzna z głosem bardzo podobnym do Jacksona mówił, że żyje ale musi się ukrywać. Pewności pewnie nigdy nie będziemy mieć, ale warto wspomnieć o Hiszpanie Sergio Cortesie o którym stało się szczególnie głośno kiedy pewna dziewczyna na portalu społecznościowym udostępniła jego zdjęcie.

Wtedy właśnie pojawiła się teoria spiskowa iż Sergio i Michael Jackson to tak naprawdę jedna i ta sama osoba. Mężczyzna twierdzi, że jest on jednak tylko sobowtórem króla popu i śpiewa jego piosenki na scenie. Kilu internautów zwraca jednak uwagę, że Sergio nie tylko jest bardzo podobny do Jacksona, ale też śpiewa niezwykle podobnie i co więcej sam Jackson miał także świetnie znać hiszpański.

Czy więc możliwe, że Jackson po czasie swojego krycia się w cieniu postanowił raz jeszcze powrócić na scenę, jednak by nie przerazić swoich fanów udaje teraz swojego sobowtóra? Co sądzicie? Oczywiście proszę pamiętać, że tylko teoria spiskowa!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.