Michael Jackson żyje? To nagranie i zdjęcia szokują!

Michael Jackson dalej pozostają jedną z najbardziej znanych gwiazd na świecie! Mężczyzna wydał wiele niezwykłych płyt, wylansował wiele przebojów, a jego koncerty i teledyski zawsze były oryginalne i ciekawe! Nic więc dziwnego, że  z chwilą jego śmierci ludzie byli bardzo przybici, a jego fani nie potrafili się z tym pogodzić…

Warto wspomnieć, że wiele osób nie było do końca pewnych, czy król popu faktycznie umarł – Zwłaszcza, że na pogrzebie nie otwierano trumny, a w sieci krążyły zagadkowe rozmowy telefoniczne w których mężczyzna z głosem bardzo podobnym do Jacksona mówił, że żyje ale musi się ukrywać. Pewności pewnie nigdy nie będziemy mieć, ale warto wspomnieć o Hiszpanie Sergio Cortesie o którym stało się szczególnie głośno kiedy pewna dziewczyna na portalu społecznościowym udostępniła jego zdjęcie.

Wtedy właśnie pojawiła się teoria spiskowa iż Sergio i Michael Jackson to tak naprawdę jedna i ta sama osoba. Mężczyzna twierdzi, że jest on jednak tylko sobowtórem króla popu i śpiewa jego piosenki na scenie. Kilu internautów zwraca jednak uwagę, że Sergio nie tylko jest bardzo podobny do Jacksona, ale też śpiewa niezwykle podobnie i co więcej sam Jackson miał także świetnie znać hiszpański.

Czy więc możliwe, że Jackson po czasie swojego krycia się w cieniu postanowił raz jeszcze powrócić na scenę, jednak by nie przerazić swoich fanów udaje teraz swojego sobowtóra? Co sądzicie? Oczywiście proszę pamiętać, że tylko teoria spiskowa!

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Recenzja książki: Julie Montagu - "Jedz prawdziwe jedzenie. Pięć zasad utrzymania zdrowego mózgu i ciała"

pon Paź 9 , 2017
Jak mogę schudnąć? Co to znaczy zdrowo się odżywiać? Czy mięso jest zdrowe? Te pytania interesują z pewnością każdego maniaka naturalnego odżywiania i osób, które pragną zrzucić wszelkie zbędne kilogramy, a jednak idzie im to bardzo słabo… Okazuje się, jednak że wszelkie metody odpowiedniego jedzenia, które nie tylko pozwolą nam […]