Odnaleziono mistyczną Pieczęć Salomona, którą według Starożytnych Przekazów stworzył Bóg? Dowód na istnienie Boga? (NAGRANIE)

Legendy o przedmiotach posiadających niezwykłą moc pojawiają się już od dawna – Czy to był Święty Gral,któremu przypisywano możliwość obdarowania nieśmiertelnością, czy Hełm Hadesa, który według mitów posiadał grecki bóg świata umarłych dzięki któremu mógł stawać się niewidzialny. Czy te przedmioty istnieją? Kto to wie? Ostatnio jednak pojawiły się nowe  informacje na temat słynnej pieczęci  Salomona,którą według legend miał  stworzyć Bóg i posiadała możliwość władzy nad demonami i rozmowiania ze zwierzętami.


Dotąd  Pięczeć Salomona była tylko zwykłym mitem, bajką, ale teraz może się to zmienić. Policja w prowinicji Amasya podczas przeszukiwania pewnego przemytnika odnalazła Torę, biżuterię, a także zagadkową pieczęć. Regionalny gubernator Osman Varol po zbadaniu przedmiotów  stwierdził, że pochodzą one ze Starożtności, czyli z czasów w których właśnie miała powstać mistyczna Pieczęć Salomona. Talmud czyli jedna z księg judaizmu wspomina iż Salomon czyli prorok biblijny i król Izraela dzięki Pieczęci od Boga Jahwe potrafił wyrzucać demony z ciał ludzi, komunikować się ze zwierzętami, a nawet uzdrawiać.

Dzięki tej mocy Salomon opisał w swojej ksiedze 72 demony, które udało mu się spotkać i uwięzić. Jeśli chcielibyście odzielny artykuł o tych demonach i tym jakie są i  ogólnie o  tajemniczych pracach Salomona dajcie znać w komentarzch. Teraz pieczęć z Amasya ma zostać przebadana przez większą ilość ekspertów, a następie przekazana do muzeum.

Jak na razie nie ma żadnych informacji,jakoby ktoś próbował wykorzystać znalezioną pieczęć w mistyczny sposób, choć może to wynikać z faktu, że być może eksperci  nie wierzą, że Pieczęć Salomona naprawdę ma moc lub po prostu boją się o tym przekonać.

Czy to znalezisko stanowi dowód na istnienie Boga? Co sądzicie?

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.