Na dachu Białego Domu nagrano kosmitę? Nagranie obcego zszokowało wielu internautów?

Teorie spiskowe na temat prezydentów największych krajów istnieją już od wielu lat. Najczęściej dotyczą one oczywiście obcych, którzy mają kontaktować się z przywódcami Ziemi, by być może szykować świat do wielkiego ujawnienia.


Ta teoria jest oczywiście bardzo ciekawa: Pozostaje jednak pytanie jakie intencje miałyby istoty tak rozwinięte pod względem technologicznym do Ziemian, którzy przynajmniej na daną chwilę nie dysponują technologią dzięki której mogliby zbadać choć jakąś znaczącą część kosmosu. Czy chcielby  nam pomóc i wesprzeć nas, a może wręcz przeciwnie przejąć nad  nami panowanie lub jeszcze gorzej zwyczajnie nas zniszczyć?

Od dawna w sieci krąży spora ilość zagadkowych nagrań,które przedstawiają rzekomych obcych, którzy pojawiają się w bliskim otoczeniu danego prezydenta USA. Ostatnio sporą popularnością cieszy się nagranie, które ma podobno ukazywać obcego na dachu Białego Domu. Niektórzy internauci zwracają uwagę na wyjątkowo dużą głowę osoby na dachu i bardzo smukłe ciało, które kojarzy się z Szarakami.

Co sądzicie o filmiku? Czy według Was jest to prawdziwy obcy, a może doszukujecie się tu jakieś mistyfikacji? Niestety jego jakość jest bardzo słaba, co może świadczyć, że jest to raczej to drugie.

Ale dajcie znać, co Wy uważacie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.