Badacz wyznaje: Ludzie to OBCY! Wcale nie pochodzimy z Ziemi. Oto dowody! (NAGRANIE)

Od lat trwają zażarte dyskusje dotyczące tematyki kosmitów: Czy obcy istnieją? Dlaczego się z nami nie kontaktują? A może się kontaktują tylko rządy to ukrywają? Jakie kosmici mogą mieć zamiary względem ludzi? W tej sprawie bardzo interesującą teorie przedstawił doktor Ellis Silver, który stwierdził, że  ludzkość szuka obcych, a tak naprawdę to My jesteśmy obcymi. Mężczyzna wyznał iż jest wiele przesłanek świadczących o tym, że ludzie wcale nie pochodzą z Ziemi,a zostali jedynie przetransportowani na tą Planetę już w pełni rozwiniętej formie Homo sapiens. Jakie mają być na to dowody?

Badacz twierdzi, że ludzie nie są przystosowani do życia na Ziemi, a przecież w wyniku ewoucji na tej Planecie powinno być zupełnie inaczej. Silver podaje, że ludzie cierpią na bóle lędzwiowe, których nie mają żadne zwierzęta na Ziemi – co może świadczyć, ze tak naprawdę rozwinięliśmy się gdzieś, gdzie  działała mniejsza siła grawitacji. Podobnie jest też z naszą bardzo słabą  odpornością na Słońce, które potrafi zniszczyć nam wzrok lub  doprowadzić do poparzeń, co nie powinno mieć miejsca. Zwraca się też uwagę, że głowy noworodków są nieproporcjonalnie duże do reszty ich ciała co sprawia kobietom wiele bólu w czasie porodu. Ta nieproponcjonalność nie występuje jednak u żadnych innych gatunków na Ziemi.

Silver uważa, że być może za tym wszytskim mogą stać kosmici którzy przenieśli nas na tą Planetę,a  teraz My jesteśmy jakby pewnym eksperymentem – Być moze obcy nas obserwują i patrzą jak sobie radzimy i jak się rozwijamy. Wiele teorii spisków zakłada także, że ukazania się bogów na Ziemi opisane w różnych wierzeniach były tak naprawdę opisem chwil, gdy na Ziemi pojawiali się obcy by np. trochę dopomóc ludziom  w niektórych rzeczach. Może być też tak, że faktycznie rozwinęliśmy się gdzieś indziej, a na Ziemię przetransportowali nas nie obcy, a jakieś nadnaturalne siły. Jakie macie zdanie na ten temat?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.