Jak sprawdzić, czy jesteś atakowany przez Sukkuba? Seksualny demon snów…

W wielu  mitologiach czy wierzeniach pojawiają się historie o przerażających demonach! Bez wątpienia jednym z nich jest Sukkub, który pomimo swego mroku często jest przez ludzi pożądany – Nic w tym dziwnego są to bowiem demony miłości fizycznej i rozkoszy. Wkradają się one do snów mężczyzn  w postaci pięknej kobiety i kuszą ich swym urokiem by następnie w czasie stosunku zabierać im energię, a czasami także ukrąść im nasienie.

Częstym zabiegiem demonów pożądania było też stworzenie demonicznego dziecka. Do tego celu męskie odpowiedniki Sukkubów, zwane jako Inkuby przybierały postać pięknych mężczyzn i wnikały w sny kobiety, by je zapłodnić, by dzięki temu stworzyć istotę zwaną jako Kambion, która tylko po części była człowiekiem i miała niewiarygodne moce. Kambionem miał być czarownik Merlin, który jednak wypar się swojego demonicznego pochodzenia i wykorzystał swoje moce, by nieść pomoc tymi którzy jej potrzebują. Pytanie tylko skąd mieć pewność, że to akurat My nie jesteśmy ofiarami Sukkuba lub Inkuba?

Po pierwszy i dość oczywiste osoba atakowana przez demona uciech cielesnych musi mieć coraz więcej snów w czasie których oddaje się miłosnym zabawom. Te sny powinny być jednak bardzo realistyczne, niczym to wszystko działoby się na jawie. Takie sny jednak mają nas bardzo męczyć i sprawiać, że pomimo faktu że spaliśmy tyle ile nam potrzeba mamy się ciągle czuć wyczerpani i bez sił do życia. Warto także wspomnieć, że gdy demon zabiera nam energię przez dłuższy czas to z czasem może się to odbić nie tylko zmęczeniem, ale też chorobą. Sny z Sukkubem lub Inkubem często mogą być bardzo bardzo brutalne, a My pomimo tego, że odczuwamy przyjemność to cały czas może nas męczyć jakiś dziwny strach i niepokój.

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.