Jak sprawdzić, czy jesteś atakowany przez Sukkuba? Seksualny demon snów…

W wielu  mitologiach czy wierzeniach pojawiają się historie o przerażających demonach! Bez wątpienia jednym z nich jest Sukkub, który pomimo swego mroku często jest przez ludzi pożądany – Nic w tym dziwnego są to bowiem demony miłości fizycznej i rozkoszy. Wkradają się one do snów mężczyzn  w postaci pięknej kobiety i kuszą ich swym urokiem by następnie w czasie stosunku zabierać im energię, a czasami także ukrąść im nasienie.

Częstym zabiegiem demonów pożądania było też stworzenie demonicznego dziecka. Do tego celu męskie odpowiedniki Sukkubów, zwane jako Inkuby przybierały postać pięknych mężczyzn i wnikały w sny kobiety, by je zapłodnić, by dzięki temu stworzyć istotę zwaną jako Kambion, która tylko po części była człowiekiem i miała niewiarygodne moce. Kambionem miał być czarownik Merlin, który jednak wypar się swojego demonicznego pochodzenia i wykorzystał swoje moce, by nieść pomoc tymi którzy jej potrzebują. Pytanie tylko skąd mieć pewność, że to akurat My nie jesteśmy ofiarami Sukkuba lub Inkuba?

Po pierwszy i dość oczywiste osoba atakowana przez demona uciech cielesnych musi mieć coraz więcej snów w czasie których oddaje się miłosnym zabawom. Te sny powinny być jednak bardzo realistyczne, niczym to wszystko działoby się na jawie. Takie sny jednak mają nas bardzo męczyć i sprawiać, że pomimo faktu że spaliśmy tyle ile nam potrzeba mamy się ciągle czuć wyczerpani i bez sił do życia. Warto także wspomnieć, że gdy demon zabiera nam energię przez dłuższy czas to z czasem może się to odbić nie tylko zmęczeniem, ale też chorobą. Sny z Sukkubem lub Inkubem często mogą być bardzo bardzo brutalne, a My pomimo tego, że odczuwamy przyjemność to cały czas może nas męczyć jakiś dziwny strach i niepokój.

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Na Marsie uchwycono krzyż? Na Czerwonej Planecie żyją... (NAGRANIE)

czw Gru 7 , 2017
Na temat Marsa powstało wiele szokujących teorii spiskowych. Niektórzy sądzą, że na tej Planecie znajduje się życie, inni uważają, że na Marsie znajdują się piramidy, figury bogów itd…a jeszcze inni że ta Planeta w ogóle nie istnieje, bo ogólnie to kosmos też nie istnieje…   https://www.youtube.com/watch?v=n95MGns1eOMOczywiście każdy powinien wierzyć sobie […]