10 szokujących cudów, które wydarzyły się w Polsce! (NAGRANIE)

Cuda zdaniem wielu osób są jednym z mocniejszych dowodów na fakt, że Bóg istnieje, a życie wcale nie kończy się po śmierci. Oczywiście choć kochamy słuchać o cudach z całego świata to jednak szczególny sentyment nachodzi nas jeśli dane cudowne wydarzenia miało miejsce  w kraju z którego My pochodzimy. Dlatego też dziś przedstawimy Wam 10 cudów, które wydarzyły się w Polsce.Aby poznać szczegóły obejrzyj nagranie poniżej:

Cud w Polsce. Do wydarzenia znanego jako cud w Zabłudowie doszło w 1965 roku! 14-letnia Jadwiga Jakubowska pasła na łące krowy gdy nagle w promieniach Słońca ujrzała przepiękną kobietę, która zapowiedziała, że jeszcze się tu pojawi.Dziewczyna o wszystkim powiedziała swojej matce, która to wyznała to wszystko księdzu. W niedługim czasie całe miasta i nie tylko mówiło o objawiającej się Matce Boskiej na łące. Ludzie zaczęli przyjeżdżać tu z bardzo daleka by zobaczyć cudowne miejsce i przy okazji zabrać stąd trochę ziemi na pamiątkę.
W końcu przez coraz mniejsza ilość ziemi na podmokłym terenie zaczęło być coraz więcej wody i uznano, że skoro tu objawiła się Matka Boża to od tej pory ta woda jest święta i uzdrawia.
Do wydarzenia znanego jako cud w Nowolipkach w kościele Św. Augustyna w Warszawie miało dojść w 1959 roku. Wieczorem 7 października miała się ludziom ukazać złota kula w której dostrzeżono kobietę. miała się ukazywać  przez kolejne 20 dni!
Nie podobało się to ówczesnej władzy komunistycznej, która nie chciała by ludzie byli…

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.