10 szokujących cudów, które wydarzyły się w Polsce! (NAGRANIE)

Cuda zdaniem wielu osób są jednym z mocniejszych dowodów na fakt, że Bóg istnieje, a życie wcale nie kończy się po śmierci. Oczywiście choć kochamy słuchać o cudach z całego świata to jednak szczególny sentyment nachodzi nas jeśli dane cudowne wydarzenia miało miejsce  w kraju z którego My pochodzimy. Dlatego też dziś przedstawimy Wam 10 cudów, które wydarzyły się w Polsce.Aby poznać szczegóły obejrzyj nagranie poniżej:

Cud w Polsce. Do wydarzenia znanego jako cud w Zabłudowie doszło w 1965 roku! 14-letnia Jadwiga Jakubowska pasła na łące krowy gdy nagle w promieniach Słońca ujrzała przepiękną kobietę, która zapowiedziała, że jeszcze się tu pojawi.Dziewczyna o wszystkim powiedziała swojej matce, która to wyznała to wszystko księdzu. W niedługim czasie całe miasta i nie tylko mówiło o objawiającej się Matce Boskiej na łące. Ludzie zaczęli przyjeżdżać tu z bardzo daleka by zobaczyć cudowne miejsce i przy okazji zabrać stąd trochę ziemi na pamiątkę.
W końcu przez coraz mniejsza ilość ziemi na podmokłym terenie zaczęło być coraz więcej wody i uznano, że skoro tu objawiła się Matka Boża to od tej pory ta woda jest święta i uzdrawia.
Do wydarzenia znanego jako cud w Nowolipkach w kościele Św. Augustyna w Warszawie miało dojść w 1959 roku. Wieczorem 7 października miała się ludziom ukazać złota kula w której dostrzeżono kobietę. miała się ukazywać  przez kolejne 20 dni!
Nie podobało się to ówczesnej władzy komunistycznej, która nie chciała by ludzie byli…

 

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przepowiednia Jana Pawła II przeraża! "Papież zapłakał" (NAGRANIE)

pt Gru 8 , 2017
Każdy z nas wie, że Jan Paweł II przez wiele osób był chwalony za dokonywanie cudów – Mowa tu o zdolności uzdrawiania, dzięki której m.in. wyleczył kobietę z bezpłodnoności, czy uratował życie chłopca. Tymczasem mało kto wie, że sekretarz Papieża Dziwisz był świadkiem niezwykłego wydarzenia, w którym Papież przeżył także […]