Ci ludzie przeżyli śmierć kliniczną! To co ujrzeli szokuje. (NAGRANIE)

Śmierć kliniczna to stan na temat którego narosło bardzo wiele kontrowersji. Wiele osób podczas zaniku widocznych oznak życia organizmu przeżywa rozmaite wizje, w których  niektórzy dopatrują się dowodów na istnienie życia po śmierci. Naukowcy są tu odwrotnego zdania dopatrując się tu zwykłych halucynacji. Jaka jest prawda? Tu każdy musi sam odpowiedzieć sobie na to pytanie…Nie ważne, jednak czy ktoś wierzy w życie po śmierci czy nie wizje które ludzie przeżywają podczas śmierci klinicznej z pewnością interesują każdego. >Dziś przedstawiamy Wam 10 rzeczy lub sytuacji które ludzie widzą w czasie śmierci klinicznej. Jest tam opisany przypadek  człowieka który  widział Boga (Jak wygląda Bóg?). Ale także mężczyzny, którego uratowały Anioły, a także aktorki która widziała całą swoją rodzinę i przyjaciół. Aby poznać szczegóły obejrzyj nagranie poniżej

Często podczas relacji ludzi którzy przeżyli śmierć kliniczną opisywane są  świetliste istoty od których ma bić niewyobrażalne ciepło i miłość.

Anioły, Przewodnicy. Często podczas relacji ludzi którzy przeżyli śmierć kliniczną  opisywane są  świetliste istoty od których ma bić niewyobrażalne ciepło i miłość. Pewien lekarz twierdził nawet, że pojawił się pośród dziwnych bytów o przerażających twarzach które chciały zrobić mu krzywdę i w pewnej chwili uratowały go błyszczące postacie. Potem okazało się, że te postacie to Archanioły Michał i Rafał. Co więcej nie tylko uratowały go one od demonicznych istot, ale też godzinami rozmawiały z nim i próbowały przekonać go jak niezwykle ważne jest w życiu bycie dobrym człowiekiem i przebaczanie – nawet tym którzy najbardziej nas skrzywdzili.

Tunel – To jeden z najbardziej popularnych motywów wizji podczas śmierci klinicznej.Lekarz Raymond Moody badał ludzi, którzy doświadczyli tego stanu i bez względu na wyznawaną religię większość z nich opisywała właśnie ten tunel. Ludzie mają kroczyć przez ciemny tunel na końcu którego widać potężne światło. Im to światło jest mocniejsze tym ludzie bardziej odczuwają szczęście i przyjemność, często takie które całkowicie niszczy strach przez nieznanym i tęsknotę. Zawsze jednak z tyłu głowy pozostaje dziwne uczucie, a raczej wiedza, że jest to jakaś granica którą jeśli przekroczymy nie będzie już powrotu.

Rodzina to kolejny najczęstszy motyw podczas śmierci klinicznej. Ludzie opowiadają, ze po tamtej stronie spotkali tych, którzy odeszli już bardzo dawno temu a za którymi oni bardzo tęsknili. Osoby zajmujące się duchowością twierdzą, że specjalne po tamtej stronie spotykamy bliskie osoby, by łatwiej było nam pokonać lęk i poczuć się bardziej spokojnymi i pełnymi radości. Aktorka i modelka Sharon Stone opisał np. że zobaczyła ogromny wir, wypełniony światłem w którym ujrzała nie tylko rodzinę, ale także przyjaciół, a nawet osoby prawie jej nieznane, które w trakcie życia w jakiś sposób jej pomogły.

Spokój i miłość – ludzie, którzy doświadczyli stanu śmierci klinicznej mówią, że po tamtej stronie odczuwali absolutne ukojenie i odprężenie, którego nigdy nie doznali na Ziemi. Jakby nie mieli już mieć nigdy żadnych problemów i wszystko było tak jak oni chcieli od początku. Można znaleźć także relacje, że pomimo spokoju odczuwali jakiś rodzaj lęku,a  także tęsknoty za bliskimi,ale te emocje bardzo szybko znikały, jakby to piękne i magiczne światło rozpływało wszelkie smutki.

Demony – wśród relacji ludzi ze śmieci klinicznej rzadko, ale jednak można odnaleźć opisy demonicznych istot. Czasami przedstawione są one jako mroczne postacie unoszące się nad ziemią, a czasami jako potwory o zdeformowanych twarzach, które śmieją się wypełniając swym głosem przestrzeń w której się aktualnie znajdujemy. Demony pojawiają się często w relacjach ludzi, którzy doświadczyli  śmierci klinicznej w wyniku samobójstwa lub odeszli w wyjątkowym gniewie, strachu, czy lęku. Pewien mężczyzna podczas śmierci klinicznej znalazł się w szpitalu, a tajemnicze postacie wołały go do siebie. On myślał, że są oni tylko lekarzami, ale z zauważył, ze wiedzą  o nim zbyt wiele. Były tajemnicze, mroczne,a ich twarze choć ludzkie miały  w sobie jakieś oznaki mroku. W końcu nakazały mu one iść za nim i prowadziły go przez ciemne tunele. Inny mężczyzna Bill Wiese opisał demony jako wyjątkowo cuchnące bestie przypominajce połączenie człowieka i potwora.

Piekło – większość relacji z tamtej strony  obfituje w niebiańskie wydarzenia, ale zdarzaj się i bardziej mroczne opisy. Ponownie  warto przytoczyć relacje Billa, który twierdził, że jego piekło było malutkim pokoikiem w którym spotkał wspomnione  wcześniej demony. Istoty te miały naśmiewać się z niego i wyrzucać mu jego grzechy,  a także boleśnie go katować i rzucać o ściany. Według słów mężczyzny dysponowały ogromną siłą. Gdy leżał tak a nad nim stały te demony nagle usłyszał krzyki ludzi, którzy konają od ataków demonów. W wielu innych relacjach z doznań piekła pojawiają się oceany wypełnione ogniem, a także demony, które nakazywały robić ludziom przerażające rzeczy. Opisy te  przedstawiają piekło jako coś gdzie nie chciałby znaleźć się zupełnie nikt. Jako coś wypełnione nie tyle smutkiem, co rozpaczą, strachem i złem.

Niebo opisał w swojej relacji ze śmierci klinicznej np. Don Piper, który twierdził, ze znalazł się na słonecznej polanie, na której widział całą swoją rodzinę i przyjaciół. Wszyscy mieli być bardzo uśmiechnięci i emanować miało od nich ciepło i miłość. Cały ten świat wypełniała także przepiękna muzyka jaką ciężko jest opisać. Inną relacje przedstawił Dr Gary Wood, który twierdził, że po drugiej stronie widział wielki tron należący do Boga, a także wiele drzwi. Niebo zawsze jednak opisane jest jako coś pięknego jako coś gdzie czujesz się cudownie, jakbyś nie miał już nigdy poczuć bólu, samotności i lęki i wiedział że wszystko już na zawsze będzie dobre i wspaniałe.

Bóg, wyższe istoty – podczas relacji ze śmierci klinicznej ludzie czasami przeżywaj spotkanie z kimś, kogo nazywają Bogiem. Jedna z takich relacji opisuje np. spotkanie ze  światłem, choć nie brakuje relacji osób które bardziej szczegółowo opisują owego Boga np. w postaci Jezusa, choć niektórzy widzieli też istoty przypominajace hinduskich bogów, a także Buddę,który choć nie był bogiem to dla niektórych jest synonim doskonałości. Eksperci badający zjawisko śmierć klinicznej wysnuli wniosek, że często ludzie bardzo mocno wierzący w jakąś religie widzą konkretne postacie z niej  jako Boga danych wierzeń, ale najczęściej pojawia się po prostu motyw Boga jako potężnego złotego światła. Warto wspomnieć, że wiele wierzeń opisuje swojego Boga jako potężne złote światło. Nawet mitologia grecka wspomina o fakcie iż Zeus objawiał się jako złoty  deszcz lub grom światła. Gdy ludzie  stają z tym  światłem  oko w oko  w czasie śmierci klinicznej otrzymują coś w rodzaju wiedzy na temat niemal wszystkiego – prawdy i kłamstwa i wszystkiego co istotne.

Lęk przed powrotem – relacje ludzi którzy przeżyli śmierć kliniczną w większości mówią, że osoby jej doświadczającej nie chciały wracać na ten świat. Tam czuły ogromne szczęście i potęgę światła, które dawało im radość,  a dobrze wiedziały, że na Ziemi czeka ich mrok. Często o tym, że muszą wracać według relacji dowiadujemy się od tajemniczego głosu, albo też od naszego bliskiego który czeka na nas po drugiej stronie.

Warto także powrócić do tematu wiedzy, którą mamy otrzymać przez spotkanie z istotą, którą niektórzy określają mianem Boga. Niektórzy ludzi dzięki temu mieli zdobyć wiedzę na temat dosłownie wszystkiego – tego jak naprawdę wygląda świat, jako powstał, dlaczego ich życie potoczyło się tak,  a nie inaczej, co mogli zmienić żeby wszystko  było u nich lepiej, czego się nauczyli na Ziemi,a z czym zupełnie sobie nie radzą, a także wiedzę o tych z którymi zetknęli się na Ziemi. Niestety wszyscy ludzi którzy dostąpili wszechwiedzy zgodnie mówią, że  z chwilę powrotu do swojego ciała utracili ten dar.

Co jeszcze ludzie widzą podczas śmierci klinicznej? Często dostrzegają np. fragmenty swojego życia, co ma w jakiś sposób podsumować ich dokonania i pozwolić im się pożegnać z tym światem. Ludzie mówią iż  dostrzegają kilkanaście obrazów jednocześnie. Zupełnie jakby nagle stali się czymś niezwykłym, czymś co jest zdolne do nadludzkich czynów.

A, Wy co sądzicie o śmierci klinicznej? Uwaiżacie, że faktycznie jest to absolutny dowód na życie po śmierci, czy może wręcz przeciwnie? Czego chcielibyście doświadczyć  z wymienionych wyżej rzeczy? Czy znacie jeszcze inne rzeczy czy byty jakie ludzie widzieli podczas  stanu  śmierci klinicznej, co nie zostało  wymienione? A moze sami przeżyliscie taki stan?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.