Przepowiednia Jana Pawła II przeraża! „Papież zapłakał” (NAGRANIE)

Każdy z nas wie, że Jan Paweł II przez wiele osób był chwalony za dokonywanie cudów – Mowa tu o zdolności uzdrawiania, dzięki której m.in. wyleczył kobietę z bezpłodnoności, czy uratował życie chłopca. Tymczasem mało kto wie, że sekretarz Papieża Dziwisz był świadkiem niezwykłego wydarzenia, w którym Papież przeżył także wizję, dotyczącą nadchdzodzącej przyszłości.

Przepowiednie Jana Pawła II

Mowa tu o zdarzenia, w którym duchowny Dziwisz usłyszał krzyk Papieża z pomieszczenia „Oszczędź przynajmniej Polskę” Kiedy kapłan wszedł do komnaty zauważył, że Karol Wojtyła płacze. Sekretarz bardzo się wystraszył i myślał, że Papież źle się czuje i jest chory. Kiedy duchowny Dziwisz zapytał go o jego domniemaną chorobę Karol Wojtyła całkowicie zaprzeczył i wygłosił szokujące zdanie. „Gdybyś zobaczył to co ja też byś płakał”

To szokujące zdarzenie zostało opisane np. w książce z 1995 roku pt. Dotknięcie Boga. Wydarzenie to jest szeroko komentowane na różnego rodzaju portalach i wiele ludzi zastanawia się co owa przepowiednia zapowiada? Czy chodzi tu o te bardziej przerażajace wydarzenia opisane w Apokalipsie Jana, a może mowa tu o wojnie lub czymś zupełnie innym? Jak sądzicie? Czy myślicie, że Jan Paweł II wybłagał dla Polski ochronę?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ci ludzie przeżyli śmierć kliniczną! To co ujrzeli szokuje. (NAGRANIE)

pt Gru 8 , 2017
Śmierć kliniczna to stan na temat którego narosło bardzo wiele kontrowersji. Wiele osób podczas zaniku widocznych oznak życia organizmu przeżywa rozmaite wizje, w których  niektórzy dopatrują się dowodów na istnienie życia po śmierci. Naukowcy są tu odwrotnego zdania dopatrując się tu zwykłych halucynacji. Jaka jest prawda? Tu każdy musi sam […]