Przepowiednia Jana Pawła II przeraża! „Papież zapłakał” (NAGRANIE)

Każdy z nas wie, że Jan Paweł II przez wiele osób był chwalony za dokonywanie cudów – Mowa tu o zdolności uzdrawiania, dzięki której m.in. wyleczył kobietę z bezpłodnoności, czy uratował życie chłopca. Tymczasem mało kto wie, że sekretarz Papieża Dziwisz był świadkiem niezwykłego wydarzenia, w którym Papież przeżył także wizję, dotyczącą nadchdzodzącej przyszłości.

Przepowiednie Jana Pawła II

Mowa tu o zdarzenia, w którym duchowny Dziwisz usłyszał krzyk Papieża z pomieszczenia „Oszczędź przynajmniej Polskę” Kiedy kapłan wszedł do komnaty zauważył, że Karol Wojtyła płacze. Sekretarz bardzo się wystraszył i myślał, że Papież źle się czuje i jest chory. Kiedy duchowny Dziwisz zapytał go o jego domniemaną chorobę Karol Wojtyła całkowicie zaprzeczył i wygłosił szokujące zdanie. „Gdybyś zobaczył to co ja też byś płakał”

To szokujące zdarzenie zostało opisane np. w książce z 1995 roku pt. Dotknięcie Boga. Wydarzenie to jest szeroko komentowane na różnego rodzaju portalach i wiele ludzi zastanawia się co owa przepowiednia zapowiada? Czy chodzi tu o te bardziej przerażajace wydarzenia opisane w Apokalipsie Jana, a może mowa tu o wojnie lub czymś zupełnie innym? Jak sądzicie? Czy myślicie, że Jan Paweł II wybłagał dla Polski ochronę?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.