Uzbrojony mężczyzna zatrzymał ruch i ostrzegł iż światem rządzą Reptilianie! „Trump wie o ludziach gadach”

Teorie spiskowe stają się coraz popularniejsze. Coraz więcej ludzi ma choć szczątkowe informacje na temat Illuminati, drugiego dna zamachu WTC, czy oczywiście Reptilian. Dziś przedstawimy Wam informacje na temat dość szokujacego zdarzenia, jakie miało miejsce w Eatonville.

W sobotnie popołudnie 54-letni mężczyzna zatrzymał ruch  na Pacyfiku Avenue w Parkland. Mężczyzna stanął samochodem, uniemożliwiając ludziom przejazd, po czym wyszedł z auta i zaczął krzyczeć iż świat jest pod panowaniem ludzi jaszczurów. Co więcej mężczyzna stwierdził iż sam prezydent Donald Trump wie o istnieniu Reptilian, jednak musi to ukrywać. Dla niego jednak Trump zrobił wyjątek i wyznał mu, że jego rodzina została porwana właśnie przez ludzi gady.

Dość szybko mężczyznę udało się ująć i okazało się, że był pod wpływem narkotyków, a do tego wszystkiego posiadał mnóstwo różnego rodzaju broni od pistoletów po karabinki. Co ciekawe podczas przesłuchania dalej opowiadał o ludziach jaszczurach, nawet gdy efekt narkotyków powinien już minąć. Twierdził iż musiał z nimi walczyć i że świat zbyt mało o nich wie. Wyznał także, że Reptilianie pochodzą z Konstelacji Smoka i pewnego dnia przejmą całkowicie panowanie nad naszą Planetą, jednak on będzie z nimi walczył i właśnie dlatego zatrzymał ruch, by wywołać sensację medialną i by więcej ludzi dowiedziało się Reptilianach.

A, Wy co sądzicie o słowach mężczyzny?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.