Rękopisy z Qumran ujawniają, że Arka Noego była PIRAMIDĄ! Odkrycie szokuje (NAGRANIE)

Historie o Potopie, który zabił wiele ludzi i zniszczył ogromną część ludzkości znane są w wielu kulturach. Zawsze jako kara, którą zsyłąją bogowie lub bóg na ludzi, którzy dopuszczali się zła i niegdziwości. Od lat badacze poszukują biblijnej Arki, która miała uratować tylko drobną część ludzkości przed potopem i być może jesteśmy choć trochę bliżej ustalenia jak ona właściwie wyglądała. Czy Arka Noego była Piramidą? Mowa tu o z

Mowa tu o zwojach odnalezionych w jaskiniach Qumran zwanych jako Zwoje znad Morza Martwego które przekazują iż w rzeczywistości Arka wcale nie była  statkiem jak uważa większość ludzi, ale potężną piramidą,a sam Neo był Faraonem. Co prawda owe zwoje zostały odnalezione już dość dawno  temu, ale naukowcy dopiero ostatnio użyli zaawansowanego skanowania, które  ujawniło słowa które można dziś przetłumaczyć jako trójkąt. Co ciekawe sprawdzono tym skanowaniem także greckie tłumaczenie Biblii, które pochodzi z III wieku pne i faktycznie napisane jest tam, że Noe chroniony był przed wodami przez właśnie piramidę.

Co ciekawe ze względu na kształt piramidy Arki Noego Dr Juditsky wysunął przypuszczenie, że Noe był faraonem, ponieważ piramida była  symbolem władzy i wyróżnienia w Starożytnym Egipcie. Informacje ta rozpoczęła też zupełnie nowe dyskusje na temat prawdziwego przeznaczenie Piramid i tego, kto naprawdę je stworzył. Czyżby z Piramidami było powiązanych jeszcze wiele tajemnic o których nawet nie wiemy. Należy wspomnieć iż coraz więcej badaczy jest przekonanych, że Piramidy mogą być pewnego rodzaju źródłęm energii. Pytanie tylko jak tą energie wykorzystać? A, Wy co tym sądzicie? Czy według Was Arka Noego była  piramidą?

Czy więc teoria, że na górze Ararat jest Arka Noego jest błędna?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment