Czy Jezus był kosmitą? Te szokujące dowody przekonują coraz więcej osób! (NAGRANIE)

Od małego byliśmy uczeni, że Jezus jest synem Bożym, który pokonał śmierć i dał nam życie wieczne. To jednak wyjaśnienie nie wystarczy wszystkim – Od lat słyszymy historie o ludziach odarzony niezwykłymi zdolnościami, które otrzymali np. w wyniku praktykowania jogi i praktyk wschodu.Aby poznać szokujące dowody obejrzyj nagranie poniżej:

Czy więc możliwe, że Jezus nie był synem Boga, ale po prostu posiadał niezwykłe zdolności.To jedna teoria, ale nie brakuje też wielu innych jak np. iż Jezus był tak naprawdę kosmitą, a wiele z jego zdolności i cudów to efekt niesamowitej technologii nie pochodzącej z Ziemi. Warto przyjrzeć się masie niezwykłych obrazów stworzonych przez artystów na przestrzeni wielu lat. Oprócz tego, że w większości mają one charakter religijny łączy je coś więcej – UFO!

Zobaczcie nagranie, gdzie znajdziecie wszystkie te obraz i przekonajcie się sami. Czy Jezus i Maryja byli kosmitami? Czy bogowie to kosmici? Czy UFO pojawiło się w czasach biblinych? Poznajcie dowody, które przekonują coraz więcej osób i dajcie znać w komentarzach, co o tym wszystkim sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.