Czy Jezus był kosmitą? Te szokujące dowody przekonują coraz więcej osób! (NAGRANIE)

Od małego byliśmy uczeni, że Jezus jest synem Bożym, który pokonał śmierć i dał nam życie wieczne. To jednak wyjaśnienie nie wystarczy wszystkim – Od lat słyszymy historie o ludziach odarzony niezwykłymi zdolnościami, które otrzymali np. w wyniku praktykowania jogi i praktyk wschodu.Aby poznać szokujące dowody obejrzyj nagranie poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=QXIyXvIKZuk

Czy więc możliwe, że Jezus nie był synem Boga, ale po prostu posiadał niezwykłe zdolności.To jedna teoria, ale nie brakuje też wielu innych jak np. iż Jezus był tak naprawdę kosmitą, a wiele z jego zdolności i cudów to efekt niesamowitej technologii nie pochodzącej z Ziemi. Warto przyjrzeć się masie niezwykłych obrazów stworzonych przez artystów na przestrzeni wielu lat. Oprócz tego, że w większości mają one charakter religijny łączy je coś więcej – UFO!

Zobaczcie nagranie, gdzie znajdziecie wszystkie te obraz i przekonajcie się sami. Czy Jezus i Maryja byli kosmitami? Czy bogowie to kosmici? Czy UFO pojawiło się w czasach biblinych? Poznajcie dowody, które przekonują coraz więcej osób i dajcie znać w komentarzach, co o tym wszystkim sądzicie?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Duch Marii Magdaleny ukazał się Wielkiej Brytanii! To dzięki temu dzieją się te szokujące cuda! (NAGRANIE)

czw Gru 14 , 2017
Maria Magdalena opisana jest jako pierwsza kobieta uwolniona przez Jezusa od duchów.To ona jako pierwsza  zobaczyła  zmartchwystałego Jezusa i to ona jako pierwsza głosiła nowinę o zbawieniu. Teolog Św. Hipolit określił ją jako Apostołkę Apostołów, a Ewangelia Łukasza wspomina nawet iż Maria finansowała działalność Jezusa. Maria Magdalenia funkcjonuje dziś jako […]