Duch Marii Magdaleny ukazał się Wielkiej Brytanii! To dzięki temu dzieją się te szokujące cuda! (NAGRANIE)

Maria Magdalena opisana jest jako pierwsza kobieta uwolniona przez Jezusa od duchów.To ona jako pierwsza  zobaczyła  zmartchwystałego Jezusa i to ona jako pierwsza głosiła nowinę o zbawieniu. Teolog Św. Hipolit określił ją jako Apostołkę Apostołów, a Ewangelia Łukasza wspomina nawet iż Maria finansowała działalność Jezusa. Maria Magdalenia funkcjonuje dziś jako ważny symbol dla kobiet, symbol przemiany i wiary.

Maria Magdalena dla wielu ludzi nie jest, jednak tylko symolem, ale kimś więcej. Kimś prawdziwym, kimś kto cały czas nam pomaga i nas wspiera. Warto opisać historie z książki Wings of Forgiveness, która przydarzyła się  Kyle Gray. Mężczyzna już od najmłodszych lat czuł się inny i wyjątkowy, jednak stało się to jeszcze potężniejsze gdy mając 4 lata ujrzał w swoim pokoju swoją babcię. I może nie byłoby  w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że babcia nie żyła.

Od tego czas Kyle zauważył, że przychodzą do niego zmarli prosząć o wsparcie i modlitwę. Z czasem zauważył także, że spotyka niezwykłe świetliste istoty, które pomagały mu gdy miał trudniejsze chwile. Jedno z takich zdarzeń szczególnie szokuje: Pewnej nocy Kyle ujrzał w swoim mieszkaniu  w Wielkiej Brytanii wejście do jaskini przy którym stała kobieta, która przedstawiła mu się jako Maria Magdalena. Przy niej w powietrzu unosiły się świetliste istoty o błyszczących  skrzydłąch i twarzach wyglądających jak Słońce  W pewnej chwili  istoty rzekły iż są Aniołami, które przyszły do m.in. Marii Magdaleny i powiedziały iż w jaskini nie ma Jezusa, ponieważ zmartchwystał. Anioły wyznały Kyle, że pomogą mu w sobie rozudzić potęgę łaski, dzięki której będzie mógł rozbudzać światło u innych i przygotować ich na nowy, lepszy świat. Od tego czasu mężczyzna otworzył pewnego rodzaju gabinet, w którym pomaga ludzim by poczuli to światło i dostąpili cudu, a ta wszystko za sprawą umiejętności jakimi obdarzyły go Anioły i Maria Magdalena. Warto wspomnieć, że mężczyzna naprawdę ma na koncie wielu ludzi, którym nie tylko pomógł odmienić swoje życie, ale nawet pokonać choroby.

Warto także obejrzeć nagranie poniżej, które ukazuje objawienie Maryi. Zdaniem wielu osób to ukazanie się jest przygotowaniem na przemianę o której mówiły Anioły Marii Magdaleny:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

NASA odkryła Ósmą Planetę! Co wiemy o tajemniczej Planecie? (NAGRANIE)

pt Gru 15 , 2017
Od jakiegoś czasu głośno było na temat konferencji jaką ogłosiło NASA! Oczywiście wiele portali zaczęło wtedy spekulować, że być może agencja rządu Stanów Zjednocznych ujawni istnienie obcych, a być może wyzna prawdę o legendarnej planecie X, która pewnego dnia ma być powodem katastrofy na Ziemi. Prawda jak zwykle okazala sie […]