Wizjonerka wyznaje: Jan Paweł II jest w piekle! Jezus ukazał mi Papieża z wężem na ramieniu… (Szokujące NAGRANIE)

Jan Paweł II przez ogromną część ludzi opisywany jest jako Papież pełny ciepła, pełny wiary i spokoju. Tym czasem nie brakuje i osób, które zarzucają iż Karol Wojtyła za bardzo obniżył standardy procedur beatyfikacji i kanonizacji, a także  ukrywał skandale z wykorzystywaniem dzieci przez duchownych.

Kobieta z Togo Victoria Afangbedzi twierdzi, że od dziecka doświadcza przerażających wizji, w których  Jezus przekazuje jej szokujące informacje na temat nadchodzących katastrof i wielu innych rzeczy. Victoria wyznała iż dokładnie 5 października 2014 roku  doświadczyła przerażającej wizji, w której ujrzala Jezusa, który powiedział jej, że każdy katolik bez wyjątku pójdzie do piekła, dlatego że podąża za złem i zwrócił się ku obłudzie, kłamstwu i złu i co więcej każdy katolik wyznaje nie Boga, ale demona śmierci, który z dobrem i prawdą nie ma nic wspólnego.

W pewnej chwili Jezus wskazał palcem w ciemny punkt i w tym miejscu ukazał się mężczyzna odziany w białe szaty i mający na ramieniu potężnego węża. Jezuz powiedział iż to jest przywódca katolików i przywódca zła Jan Paweł II który nie może liczyć na nic więcej niż – piekło podobnie jak każdy katolik. Warto wspomnieć, że po chwili od wizji iż Jan Paweł II jest w piekle Victoria Afangbedzi zobaczyła kolejną wizję, w której widziała Michaela Jacksona. Jest to dość ciekawe, ponieważ  świadectwo pani Afangbedzi jest bardzo podobne do wyznania Angelicy Mory o której film nagrywaliśmy pół roku temu.

Co sądzicie o wyznaniu kobiety? Czy według Was Victoria Afangbedzi faktycznie mówi prawdę, a może zwyczajnie kłamie? A może jej wizje pochodzą od zła? A, Wy co o tym sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.