Biblijny Gigant ukazał się na niebie? Nagranie szokuje…

Istoty o ogromnych rozmiarach i obdarzone wielką siłą pojawiały się w wielu religiach i kulturach świata. W mitologi greckiej  jako np.  śmiertelne dzieci Uranosa i Gai, w mitologii nordyckiej jako lodowe olbrzymy.W Biblii pojawia się m.in. Goliat jako ogromny wojownik, czy postacie Nefilim, które wiele osób interpretuje jako właśnie Gigantów.

Czy więc Giganci istnieją lub przynajmniej istnieli? Na to każdy musi odpowiedzieć sobie sam.
W każdym razie warto przyjrzeć się wydarzeniu jakie miało miejsce w tym roku w Witnamie. To tam nagrano kształt na niebie przypominający dziwną istotę. Komentarzy co do nagrania było naprawdę sporo – Jedni twierdzili, że z pewnością musi to być Gigant znany z Biblii, czy mitologii, podczas gdy wielu miejscowych ludzi uważało, że może być to Budda. A, Wy co o tym sądzicie? Czy tego dnia na niebie objawił się Budda? Czym może być ta istota? Gigantem, a może faktycznie Buddą? A może to jakaś mistyfikacja? Co  o tym myślicie?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Syrena nagrana w Australii!

śr Gru 20 , 2017
Pod pojęciem Syreny można rozumieć wiele rzeczy: Piękną i wyjątkowo uwodzicielską kobietę, mroczną i groźną pół kobietę-pół ptaka, a także oczywiście kobietę łączącą cechy zarówno ludzkie jak i rybie. Syrenom przypisywano rozmaite zdolności i cechy jak np. śpiew który hipnotyzował mężczyzn, a także nieobliczalność pomimo wyjątkowej urody.https://www.youtube.com/watch?v=qayn5ji0y_w Na temat Syren […]