Baba Wanga: W 2018 roku odnajdziemy w Kosmosie szokujące… (NAGRANIE)

 

Baba Wanga to wizjonerka, która choć już nie żyje to jednak dalej cieszy się wieloma kontrowersjami. Kobieta straciła wzrok na skutek  katastrofy naturalnej, jednak jak wyznała Bóg wynagrodził jej to obdarowując ją innym wzrokiem – dużo bardziej potężnym. Wanga zostawiła po sobie zbiór przepowiedni, które częściowo się sprawdzają, ale nie do końca.

Często nie zgadzają się przede wszystkim daty, choć wielu jasnowidzów twierdzi, że przyszłość nie jest czymś prostym i niezmiennym, bowiem zmienia się ona cały czas i dlatego niektóre wydarzenia mogą się nie wypełnić lub po prostu mieć miejsce wcześniej lub później niż zostało to zapowiedziane. Faktem jest jednak, że Baba Wanga mówiła trafnie o Hitlerze, czy  problemach z Islamem w Europie.

Co ciekawe coraz więcej osób twierdzi, że i jej kolejne wizje zaczynają się wypełniać m.in. jej wizja o szokującym odkryciu w Kosmosie na pewnej planecie. Otóż mowa tu o o niezwykłej….

…nowej formie energii jaką Wanga twierdziła iż odnajdziemy na Wenus. I to faktycznie wygląda jakby powoli wypełniało się na naszych oczach.W lipcu 2018 r. NASA uruchomi  sondę kosmiczną, która wykorzystując pole grawitacyjne Wenus  będzie zajmować się zgłębianiem tajemnic kosmosu i badaniem wiatru  słonecznego i energii, która ogrzewa plazmę. Jest to spora szansa na odnalezienie źródła energii – dużo bardziej wydajnego niż dotychczas. Wanga twierdziła, że w 2018 odkryjemy nową formę energii na Wenus. Czy się to wypełni? Zobaczymy! Druga przepowiednia wizjonerki dotyczy natomiast Chin, które mają stać się najpotężniejszym krajem  na świecie i pokonać Stany Zjednoczone. Czy się to wypełnia? Bardzo możliwe, tym bardziej że jak przewidują eksperci z Forbes udział Stanów Zjednoczonych w Światowej Gospodarce ma znacząco spadać z roku na rok, co jest całkowitym przeciwieństwem udziałów Chin, które wzrastają.

Jeśli więc wypełniły się te przepowiednie to, czy inne również będą miały miejsce. Problem w tym, że niektóre z wizji Wangi są wręcz przerażające jak wybuchy sztucznych Słońc, czy wielka susza, także nie brakuje internautów którzy boją się, że i te przepowiednie się wypełnią. A, Wy co o tym sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.