Czy Gwiazda Betlejemska to UFO? Te fakty szokują! Boże Narodzenie, a kosmici! (NAGRANIE)

Końcówka grudnia to czas, gdy wiele osób się raduje, spędza czas  z rodziną, ubiera choinki, przystraja pięknie domy, dziękuje wyższym siłą za udany rok itd. Katolicy i nie tylko świętują narodziny Jezusa, poganie radują się iż dni stają się coraz dłuższe a ich bogowie odradzają się
nawet ateiści korzystają z chwil wolnego.

Tym czasem czy jesteśmy pewni tego co świętujemy w Boże Narodzenie
Coraz więcej osób jest przekonanych, że nie do końca. Otóż mowa tu o cytacie w Biblii w którym opisana jest gwiazda betlejemska która wskazała drogę Mędrcom do Jezusa. Napisane jest tam: A oto gwiazda, której wschód zobaczyli, prowadziła ich aż doszła i stanęła nad miejscem, gdzie było Dziecko.

Oczywiście nauka wie iż gwiazdy posiadają niezwykłe właściwości jak eksplozja, zmiana natężenia barw itd, ale żeby po prostu mogły ruszać się  pokazując drogę i w pewnej chwili zawisnąć w powietrzu. Mogła to być oczywiście kometa, ale czy kometa może się zatrzymać w powietrzu? Takich rzeczy nauka zupełnie nie potrafi wytłumaczyć. I o ile oczywiście można powiedzieć, że to kwestia cudu to jest jeszcze inne wytłumaczenie. Coraz więcej ufologów jest przekonanych, że owy opis z Biblii wskazuje z całą pewnością, że chodzi to o UFO – o jakiś statek. Pytanie tylko do kogo mógł należeć? Tu opinie są naprawdę różne – Coraz więcej osób patrząc na stare obrazy religijne na których bardzo często pojawiają się obiekty przypominające latające spodki, czy na teksty z różnych wierzeń, które przedstawiają opisy bardzo kojarzące się ze skutkami wybuchu bomby atomowej  sądzą, że historie o Jezusie, cuda w różnych religiach i wiele innych rzeczy to nie efekty mocy duchowych, ale niezwykłej technologi jaką dysponują kosmici. Czy religia faktycznie jest dziełem obcych? Pamiętajcie oczywiście, że to tylko teoria spiskowa i tak ją należy traktować.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.