Dziewczyna, która chciała zabić koleżankę na ofiarę dla Slender Mana skazana!

Slender Man to postać, która po raz pierwszy pojawiła się dzięki Victorowi Surge, który miał ją wymyślić na potrzeby konkursu o tematyce paranormalnej. Co ciekawe od tego czasu postać ta zaczęła żyć własnym życiem i coraz więcej osób zaczęło twierdzić, że  widziało ją w rzeczywistości.

Postać ta opisywany jest jako bardzo wysoka bez twarzy,która potrafi rozciągać swoje dłonie i atakuje dzieci. Legenda o istocie zwanej jako Slender Man doprowadziła w 2014 roku  do tragedii – 12 letnie dziewczyny Anissa Weier i Morgan Geyser postanowiły zabić koleżankę by stać się wysłanniczkami Slender Mana. Zadały jej 19 pchnięć nożem, jednak ostatecznie przeżyła. Mówiono o 60 latach więzienia dla dziewczyn, a teraz sprawa została rozstrzygnięta  – przynajmniej dla Anissy.

Dziewczyna została skazana na 25 lat w szpitalu psychiatrycznym przez sędziego okręgowego Michaela Bohrena. Dziewczyna wykazała skruchę i wyznała, że żałuje swojej zbrodni i ma nadzieję, że jej kara będzie przykładem dla innych fanatyków spraw niewyjaśnionych.

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Na chwilę przed Bożym Narodzeniem w Londynie nagrano DWA SŁOŃCA? Proroctwo wypełnia się? (NAGRANIE)

śr Gru 27 , 2017
Na temat Nibiru było już mnóstwo teorii spiskowych. Jeszcze niedawno wiele osób straszyło, że owa planeta X zbliży się do Ziemi, a nawet ją zniszczy. Oczywiście koniec świata nie nadszedł i wszystko było jak zawsze – Nie znaczy to jednak, że wiara w niszczącą moc tajemniczej Nibiru zniknęła. Według teorii […]