Lokomotywa widmo sparaliżowała Nową Sól! Zjawiska Paranormalne w Polsce? NAGRANIE

Pociągi widmo są często tematami różnych przerażających historii, a niektórzy ludzie przysięgają, że widzieli je w rzeczywistości. Skąd się one biorą? Być może ma to jakiś związek z przenikaniem się wymiarów, a może to po prostu efekt bujnej wyobraźni. Ostatnio w Polsce doszło do dość szokującego wydarzenia z udziałem lokomotywy. 

W czwartek lokomotywa, która stała na torach w Zielonej Górze zupełnie niespodziewanie po prostu ruszyła – pomimo faktu, że w maszynie nie było zupełnie nikogo. Lokomotywa Widmo zmierzała w kierunku miasta Nowa Sól i na jakiś czas całkowicie sparaliżowała miasto – Wszystkie przejazdy zostały zamknięte, a ludzie nie mogli dostać się tam gdzie chcieli. Na szczęście maszyna zatrzymała się w okolicach Nowej Soli i nikomu nie stała się krzywda.

Czy za sprawą lokomotywy widmo stoi wadliwy sprzęt, a może działanie sił paranormalnych tego pewnie się nie dowiemy, ale faktem jest, że takich przypadków w Polsce nie brakuje – jakiś czas temu w Nyskie również miało miejsce podobne zdarzenie, w którym pociągi towarowe same sobie jeździły… Znawcy zjawisk niewyjaśnionych twierdzą, że takie zachowania mogą być działaniem poltergeista,czyli energii,która sprawia, że w różnych pomieszczeniach, domach itd dochodzi do dziwnych zjawisk jak latające stoły, dziwne i niewytłumaczalne dźwięki. Niektórzy uważają, że poltergeist to efekt działania telekinetycznych mocy zamkniętych w człowieku.

Przy okazji warto wspomnieć wydarzenie, które wiele osób określa mianem cudu w Polsce:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przepowiednie Jackowskiego na 2018 rok! Krew w Rzymie i szokujący... (NAGRANIE)

czw Gru 28 , 2017
Krzysztof Jackowski jest polskim jasnowidzem. Mężczyzna twierdzi, że pomagał policji w wielu sprawach  z pozytywnych skutkiem,a  także pomaga zwykłym ludziom w odnajdowaniu zaginionych krewnych. Jackowski rok temu poprawnie przepowiedział zmianę w rządzie PiS co do ustąpienia pani premier Beaty Szydło na rzecz pewnego mężczyzny.https://www.youtube.com/watch?v=zDp3QUKGwkI Według jasnowidza świat 2018 roku pełny […]