Córka Hillary Clinton jest satanistką? To nagranie i zdjęcia szokują! Chelsea Clinton i satanizm…

Temat Hillary Clinton ucichł dosłownie chwilę po jej przegranej w wyborach z Donaldem Trumpem. Warto jednak pamiętać, że  z kobietą powiązanych było dość sporo kontrowersji, a wiele osób sądziło, że kobieta jest naprawdę poważnie chora lub nawet opętana na co dowodem jest nagranie poniżej.

Sporo kontrowersji było też dotyczących maili ujawnionych przez WikiLeaks które wysłał  brat szefa kampanii Hillary Clinton w których zapraszał niejaką Marinę Abramović na kolację, która zajmuje się przerażającymi pokazami i mroczną sztuką i często oskarżana była o satanizm. Kobieta wymieniła coś co nazywało się Spirit Cooking. Co ciekawe w pokazach Mariny  Spirit Cooking to przedstawienie, w którym kobieta za pomocą prawdziwej krwi pisze na ścianie przepis na dziwny napój, który przygotowuje się z mleka matki i plemników. Czy więc owa kolacja faktycznie była mrocznym rytuałem?

Co ciekawe ostatnio niejaka Chelsea Clinton (córka Hillary Clinton) na platformie Twitter miała napisać na profilu Kościoła Szatana życzenia z okazji Nowego Roku. Pojawiły się nawet zdjęcia, które mają ukazywać te życzenia. Czy te wszystkie dziwne przypadki naprawdę  dowodzą, że Hillary Clinton i jej rodzina są satanistami?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Recenzja książki: Zjawiska Nadprzyrodzone. Nauka, joga i dowody na istnienie zdolności paranormalnych - dr. Dean Radin

czw Sty 4 , 2018
Zdolności paranormalne cały czas kojarzą nam się z różnego rodzaju filmami i fantastycznymi opowieściami, a tymczasem tak nie powinno być… Z roku na rok przybywa to coraz więcej naukowców i licznych ludzi nauki jak np. dr Danuta Adamska-Rutkowska, czy właśnie dr. Dean Radin, którzy przestają ignorować szokujące wyniki badań i trzymać […]