Czarostwo.pl – portal o magii dla każdej czarownicy i nie tylko…

Dziś chcielibyśmy zaprosić Was na stronę, która podobnie jak ta skupia się na tematach paranormalnych, ale tym razem z zupełnie innej perspektywy. Czarostwo.pl to portal, który omawia tematy przede wszystkim dotyczące magii i tajemnic naszego umysłu.

Dowiecie się tam o tym jak rzucać skuteczne zaklęcia, jak otworzyć i zamknąć krąg, jak zobaczyć aurę, poznacie techniki uzdrawiania energetycznego, wykorzystania kamieni naturalnych do pomocy w codziennym życiu itd. Poza tym to także portal, który ma za zadanie zaznajomić ludzi z religiami i systemami mniej popularnymi (szczególnie w Polsce), zapomnianymi itd.  jak buddyzm, Wicca, druidyzm, hinduizm, a nawet satanizm.

To także portal dla osób, zajmujących się przepowiadaniem przyszłości na różne sposoby np. Tarota, wahadełka, czy chiromancji. Działa tam również wróżbita, który pomaga nam często w naszych podróżach do miejsc związanych z ze zjawiskami paranormalnymi i można do niego napisać np. z prośbą o wróżbę. Także zachęcamy i polecamy czarostwo.pl

http://czarostwo.pl/

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.