Te znaki na ciele świadczą, że zostałeś porwany przez OBCYCH? Kosmici i ich znaki na Twoim ciele (NAGRANIE)

Ludzki umysł skrywa wiele niesamowitych rzeczy, które ciężko jest zrozumieć. Jak to jest, że w bardzo stresujących sytuacjach niektórzy z nas potrafią wykazać się nadludzką siłą i podnieść samochód, jak to jest, że czasami we śnie potrafimy obudzić swoją świadomość i manipulować marzeniami sennymi, jak to jest, że czasami potrafimy się uleczyć z najstraszniejszych chorób tylko za pomocą samej pewności, że nic nam nie grozi. Ludzki umysł, zresztą także zwierzęcy dalej fascynuje wielu naukowców i pewnie prędko się to nie zmieni. Czy ten przypadek również ma związek z tajemniczymi zdolnościami umysłu, a może czymś więcej… Znaki na ciele od porwania przez kosmitów:

Coraz częściej w różnego rodzaju książkach czy sieci można odnaleźć ludzi, którzy wyznają, że od jakiegoś czasu budzą się z dziwnymi śladami na ciele i choć próbowali to wyjaśniać na różne sposoby zupełnie nie wiedzą, skąd się one biorą. Bardzo często dotyczy to także ludzi, którzy po prostu budzą się z ranami, choć nie są lunatykami. Pytanie skąd się to wszystko bierze? Teorii jest wiele… Psychiatra, a także badacz zjawisk niewyjaśnionych Ede Frecska twierdzi, że coraz częściej ma do czynienia z ludźmi, którzy mają na ciele zagadkowe ślady i to czasami wręcz identyczne. Na ciałach dwóch osób, które mieszkają od siebie  tysiące kilometrów pojawiły się zagadkowe symbole przypominające okrągłe piktogramy, które czasami znajduje się na zbożu.

Co łączyło to osoby? Teoretycznie nic, ale jeden z nich od lat zajmował się szamanizmem i podróżami w astralne światy, natomiast druga osoba była chora psychicznie i doświadczała stanów psychozy. Zagadkowe znaki po czasie zniknęły z ich ciał – w przypadku osoby zajmującej się OOBE trwało to kilka dni, a w drugiej aż 4 miesiące. Nikt nie wie skąd się biorę te znaki, ale sądząc po podobieństwach obydwu osób może być tak ponieważ oboje niejako poruszali się w innych światach – jeden świadomie natomiast drugi przez chorobę i to te symbole mogą pochodzić od istot z innych wymiarów. Ciekawostką jest natomiast, że bardzo podobne znaki pojawiają się na polach i według niektórych teorii są dziełem obcych? Czy faktycznie obcy mogą poruszać się po wymiarach duchowych? A może jak głoszą niektóre teorie  kosmici są od nas dużo bardziej rozwinięci – nie tylko pod względem technologicznym,ale też duchowym i dlatego tworzą na Ziemi symbole które oni poznali dzięki kontaktom z duchowymi siłami, co w przypadku ludzi potrafią wyłącznie nieliczni?  Poniżej zdjęcia tych znaków, a także nagranie mające rzekomo ukazywać porwanie przez obcych:

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Mężczyzna uprowadzony przez UFO ujawnia zdjęcia obcych! (NAGRANIE)

czw Sty 11 , 2018
Włoch Maurizio Cavallo, który jak twierdzi został porwany przez obcych  w 1981 roku powraca z nowymi informacjami! Mężczyzna ujawnił zdjęcia obcych, które wykonał co prawda już dość dawno, jednak dopiero teraz mógł je ujawnić, bowiem… Maurizio twierdzi, że na Ziemi szykuje się coś bardzo ważnego, a obcy jako Strażnicy Ziemian […]