Jeśli lubisz czarną kawę prawdopodobnie jesteś psychopatą!

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Innsbrucku w Austrii mogą szokować, a jednocześnie przerażać. Czy zastanawiałeś/aś się, kiedyś jak sprawdzić czy Twój potencjalny chłopak, dziewczyna nie wykazują zachowań sadystycznych? – Teraz dzięki tym badaniom możesz to sprawdzić!

W eksperymencie wzięło udział 953 osoby. Okazało się, że znaleziono dość mocne powiązania między gorzkimi smakami, a brutalnymi zachowaniami. Naukowcy twierdzą, że większość osób agresywnych, a nawet sadystycznych lubuje się we wszelkich gorzkich smakach i dlatego często spożywają takie rzeczy jak piwo bez soku, rzodkiewka, seler, czy czarna kawa.

Co więcej naukowcy Christina Sagioglou i Tobias Greitemeyer wykazali iż osoby które lubią słodkie rzeczy jak ciasta, mleczna czekolada, czy niektóre owoce zazwyczaj mają w sobie też więcej spokoju i współczucia co do innych istot. A, Wy co sądzicie o tych badaniach? Czy zauważyliście wśród osób lubiących czarną kawę, czy rzodkiewkę cechy psychopatyczne?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Podróżnik w czasie ujawnia światu zdjęcie z 6000 roku? (NAGRANIE)

śr Sty 17 , 2018
Rzekomych podróżników w czasie ostatnio jakoś zaczyna przybywać! Zazwyczaj jednak ludzie z innych czasów nie podają żadnych szczególnych dowodów, by potwierdzić swoją tezę, inaczej jest natomiast  z tym mężczyzną, który przedstawił światu zdjęcie z bardzo dalekiej przyszłości  – przynajmniej tak twierdzi! Mężczyzna wyznał iż  nie może pokazać swojej twarzy, gdyż […]