Broń elektromagnetyczna zabija Polaków? Polacy wyznają szokującą prawdę! (NAGRANIE)

Teorie spiskowe kojarzą nam się zazwyczaj z tajemnicą i bardzo nikłą ilością osób interesujących się tym tematem. Tymczasem spiski stają się coraz bardziej popularne i już nie brakuje ludzi, którzy mają choć szczątkowe informacje na temat Illuminati, czy alternatywnych wyjaśnień zamachów z 11 września. To jednak nie wszystkie spiskowe tematy o których jest coraz głośniej. W 2016 roku w Warszawie zorganizowano strajk przeciwko używaniu broni elektromagnetycznej. Ludzie podczas spotkania twierdzili że są atakowani przez broń elektromagnetyczną..która jest testowana na bezbronnych osobach.

https://www.youtube.com/watch?v=-Tiy-49QJx4&lc=UgxdqIeglTY-gZS3d2F4AaABAg

Znane są oczywiście doniesienia o broniach które mają pozwalać unieruchamiać działanie urządzeń elektronicznych…jednak coraz więcej osób sądzi, że podobne bronie są używane nie w stosunku do wpływania nie na działanie maszyn, ale ludzi i sprawiają, że można kontrolować każdego. W czasie protestu mówiono, że ludzie porażeni tą bronią słyszą głosy w głowie, a także mają ogromne problemy  z oddychaniem. Mówiono też o implantach umieszczonych na szyi i masońskich torturach.

Nawet Antoni Macierewicz twierdził że zgłaszali się do niego ludzie, którzy mówili, że padli ofiarą broni elektromagnetycznej i że temat jest mu znany od 15 lat – mężczyzna zapowiedział wtedy, że za pół roku MON powinien mieć więcej informacji o całym zamieszaniu. Pojawienie się tej broni często łączy się z działaniami naukowców z reżimu nazistowskiego… To jednak nie wszystko – 19 stycznia 2018 w TVP w programie śniadaniowym pojawiły się panie ze Stowarzyszenia StopZet które zajmują się szerzeniem informacji o broni elektromagnetycznej i pomaganiem ludziom w takich przypadkach. Podczas programu ukazano też mężczyznę, który wyznał że atakowano go tą bronią, a wszystko  przez wiedzę, którą posiadał. Ujawniono też, że ta broń nie tylko wymusza kontrolę na człowieku czy zwierzęciu, ale też wywołuje poparzenia na skórze, a nawet może  zabić.Owe bronie mogą podnieść ciśnienie, zmniejszyć poziom cukry we krwi, a nawet zatrzymać bicie serca. Panie stwierdziły, że wszystko to jest bardzo skomplikowane, a psychiatrzy działanie broni elektromagnetycznej zwalają na zwykłą chorobę psychiczną zamiast przyznać, że to coś zupełnie innego. Warto  napisać, że osób które twierdzą, że są atakowane przez tą broń jest coraz więcej np. mężczyzna który w 2015 roku stwierdził że jego matka jest wybudzana przez tą broń po 3 w nocy, a on w tym czasie bardzo głęboko śpi.

On też po śmierci matki jest wybudzany po 3 w nocy i twierdzi, że owa broń elektromagnetyczna jest powiązana z rynkiem nieruchomości.  Oni przyśpieszają śmierć osób samotnych, a potem przejmują ich mieszkania. Inna kobieta twierdziła iż przez broń elektromagnetyczną doznała wielu oparzeń i była nękana – słyszała pukanie w ściany z niewiadomego pochodzenia, dostawała głuche telefony i była podsłuchiwana.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.