ASTEROIDA CZASZKA wywoła koniec świata w 2018 roku? Naukowcy ujawniają (Szokujące Nagranie)

Czasami natura ma bardzo ciekawe poczucie humoru. Przekonali się o tym naukowcy, którzy 10 października 2015 roku odkryli asteroidę, która wygląda niczym trupia czaszka. Obiekt nosi nazwę 2015 TB145Co najbardziej straszno-śmieszne obiekt zbliżył się do Ziemi dokładnie 31 października 2015 roku, czyli w Halloween.

Asteroida czaszka nie wyrządziła nam żadnej krzywdy, choć przeleciała tuż za orbitą Księżyca. Obiekt mierzy około 700 metrów, natomiast jego szokujący kształt wziął się od tego iż dawniej był on kometą, która przez utratę lotnych związków stała się martwą skałą.Z chwilą ujawnienia informacji o asteroidzie czaszce i jej zbliżeniu się do Ziemi wiele osób zaczęło czuć niepokój, czy aby tak przerażający obiekt nie przyniesie nam zniszczenia.Tymczasem choć asteroida nie zrobiła nam nic złego w 2015  to nie znaczy, że to koniec – w 2018 roku w listopadzie bowiem obiekt znowu zbliży się do Ziemi. Czy grozi nam katastrofa? O tym wszystkim w nagraniu poniżej! W filmiku też o tajemniczym kulcie śmierci, umiejętności lewitacji u mnicha, a także zagadkowym artefakcie jaki podobno miała stworzyć pewna czarownica.

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Dusza kobiety opuszcza ciało? Nagranie szokuje! Dowód na istnienie życia po śmierci?

sob Lut 3 , 2018
Niezwykłe zdolności zawsze fascynowały ludzkość. Człowiek od dawna marzył,bo móc latać, teleportować się, czy czytać w myślach. Takimi zdolnościami mieli być obdarzenie półbogowie, ludzie wybrani przez wyższe istoty, ale tak naprawdę coraz więcej osób twierdzi, że każda z nas  w głębi siebie ma ukryty pewien potencjał owych mocy o którym […]