Dusza kobiety opuszcza ciało? Nagranie szokuje! Dowód na istnienie życia po śmierci?

Niezwykłe zdolności zawsze fascynowały ludzkość. Człowiek od dawna marzył,bo móc latać, teleportować się, czy czytać w myślach. Takimi zdolnościami mieli być obdarzenie półbogowie, ludzie wybrani przez wyższe istoty, ale tak naprawdę coraz więcej osób twierdzi, że każda z nas  w głębi siebie ma ukryty pewien potencjał owych mocy o którym mówią nauczyciele wielu religii świata.Jedną ze zdolności, którą coraz więcej osób ćwiczy jest bez wątpienia OBE, czyli zdolność podróżowania poza ciałem.W sieci coraz więcej dostępnych jest różnych ćwiczeń, opracowań tematu itd. Można odnaleźć też pewne twierdzenia iż niektóre rządy, czy centra badawcze wiedzą dużo więcej o nadprzyrodzonych zdolnościach niż wyznają o czym mówiła pewna znana fińska lekarka, która niedawno zmarła.

https://www.youtube.com/watchv=ClvLMnlWNTU&lc=UgzTpUb5mH7zuZHHpzJ4AaABAg

Nagranie z takiego eksperymentu z wykorzystaniem zjawiska opuszczania ciała OBE pojawiło się ostatnio na coraz większej ilości stron. Co o nim sądzicie? Czy faktycznie nagranie udowadnia istnienie duszy, a może to jakaś przeróbka? Jakie macie zdanie? Czy według Was zdolności nadnaturalne istnieją?

administrator

One thought on “Dusza kobiety opuszcza ciało? Nagranie szokuje! Dowód na istnienie życia po śmierci?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Jakie naprawdę są Anioły? To może przerazić wielu... (SZOKUJĄCE NAGRANIE)

nie Lut 4 , 2018
Kim są Anioły? Czy to zawsze dobre i potulne istoty? Czy zawsze chętnie pomogą człowiekowi? Anioły wielu z nas kojarzą  się jako istoty świetliste, które zawsze są miłe i uczynne i nigdy nie odmówią człowiekowi pomocy. Czy jest to prawda? Tylko do pewnego stopnia. Biblia naucza, że Anioły są istotami, […]