Ujawniono szokującą przepowiednie Ojca Pio? Przerażające Trzy Dni Ciemności nadejdą w… (NAGRANIE)

Ojciec Pio był prezbiterem i włoskim kapucynem, który od bardzo młodych lat miał doświadczać ekstaz i wizji zesłanych przez Boga. Wiele osób twierdzi  iż wizjoner przepowiedział  że to właśnie Karol Wojtyła zostanie Papieżem. Nie jest to jednak jego najbardziej szokująca i zagadkowa wizja.

Ojciec Pio miał zaadresować list do  Komisji w Heroldsbach, która zajmowała się sprawdzaniem wszelkich informacji na temat przerażających Trzy Dni Ciemności. Treść owego listu może faktycznie szokować… Trzy Dni Ciemności zostały opisane jako trzy dni i noce w których całkowita ciemność będzie panować na Ziemi i nie będzie można zapalić żadnego światła – jedynie z poświęconych świec. Nie będzie można też wychodzić z domu bo będzie groziło to śmiercią.

Mężczyzna  wyznał iż w owych dniach ciemności nadejdzie deszcz ognia i należy bardzo przygotować się na ten czas, gdyż nie będzie można opuścić domu,  bo zagrozi to utratą życia. Należy wcześniej zgromadzić wiele jedzenia i gorliwie się modlić. W owym czasie pojawią się też Aniołowie z mieczami, którzy zabiją przede wszystkim tych nie wierzących w objawienia. Zapanują trzęsienia Ziemi, tornada, błyskawice. Nie spotka jednak żadna krzywda tych w łasce uświęcającej i  ludzi którzy ufają Maryi! Wszystko to zacznie się w pewną zimną noc  w której wiatr przyniesie trujące gazy. Kiedy to nastąpi ciężko powiedzieć natomiast Ojciec Pio pisze iż po tych dniach ciemności nadejdzie Słońce i będzie to okres wiosny.

Czy Trzy Dni Ciemności mogą być powiązane z krwawym obrazem Jana Pawła II:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment