Szwajcarski badacz wyznaje: Bogowie powrócą na Ziemię za 20 lat! (SZOKUJĄCE NAGRANIE)

Erich von Däniken jest szwajcarskim publicystą, który zajmuje się tematem obcych cywilizacji i rzekomym ich powiązaniem z religijnymi przekazami – w tym m.in. Biblii, hinduistycznych tekstach, czy eposach Babilońskich.

Mężczyzna twierdzi, że np. opis zniszczenia Sodomy i Gomory może być wynikiem wybuchu bomby atomowej. Podobnie jak  świetlista broń przedstawiona w hinduistycznym poemacie Mahabharata. Badacz wspomina też o tzw. latających pojazdach, którymi mieli przybyć na Ziemię bogowie z kosmosu, a także o piramidach i Stonehenge,które jego zdaniem stworzyli obcy.
https://www.youtube.com/watch?v=lzBtPp0ZV0s
Co więcej o podobnych rzeczach mówią inne przekazy – np.mitologie,które od dawna opisują pół ludzi pół bogów,którzy powstali w wyniku stosunku boga i człowieka. Erich wyznaje co najważniejsze, iż bogowie powrócą na Ziemię i stanie się to za 20 lat. Jak wszedł w posiadane tej wiedzy – twierdzi iż wszystko to dzięki szwajcarskim fizykom.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Rosja oferuje spacery kosmiczne za 100 milionów dolarów!

śr Lut 7 , 2018
Prezes spółki kosmicznej Energia Vladimir Solntsev wyznał iż jeśli wszystko pójdzie dobrze już w przyszłym roku rozpoczną się spacery kosmiczne dostępne nie tylko dla astronautów.  Spacerem kosmicznym określa się najczęściej wyjścia poza statek obiegający Ziemię. Taka zabawa ma być jednak zarezerwowana wyłącznie dla bardzo bogatych ludzi, bowiem przyjemność ta będzie kosztować […]