Rosja oferuje spacery kosmiczne za 100 milionów dolarów!

Prezes spółki kosmicznej Energia Vladimir Solntsev wyznał iż jeśli wszystko pójdzie dobrze już w przyszłym roku rozpoczną się spacery kosmiczne dostępne nie tylko dla astronautów. 
Spacerem kosmicznym określa się najczęściej wyjścia poza statek obiegający Ziemię. Taka zabawa ma być jednak zarezerwowana wyłącznie dla bardzo bogatych ludzi, bowiem przyjemność ta będzie kosztować 100 milionów dolarów.
Niestety wychodzi na to, że znowu możliwość doświadczenia świata w którym przecież żyjemy zarezerwowana jest tylko dla tych najbogatszych. Oczywiście można to zrozumieć, ale z drugiej strony pewnie jakiś smutek zawsze pozostanie… A Wy gdybyście mogli chcielibyście przeżyć taki kosmiczny spacer, czy jednak przerażają Was takie rzeczy i wolicie pozostać na „bezpiecznej” Ziemi?

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Na Księżycu odnaleziono dziwne urządzenie? Wielu ludzi jest zszokowanych... (NAGRANIE)

czw Lut 8 , 2018
Jeden z internautów bawiąc się Google Earth natrafił ostatnio na pewien dziwny kształt na Księżycu. Mężczyzna sam nie jest pewny co to jest: Twierdzi iż jego zdaniem przypomina to jakieś urządzenie – być może nawet należące do kosmitów, choć jak sam wyznaje może to być naprawdę wszystko – cień, kosmiczne […]