Na Księżycu odnaleziono dziwne urządzenie? Wielu ludzi jest zszokowanych… (NAGRANIE)

Jeden z internautów bawiąc się Google Earth natrafił ostatnio na pewien dziwny kształt na Księżycu. Mężczyzna sam nie jest pewny co to jest: Twierdzi iż jego zdaniem przypomina to jakieś urządzenie – być może nawet należące do kosmitów, choć jak sam wyznaje może to być naprawdę wszystko – cień, kosmiczne śmieci albo coś jeszcze innego.

Większość internautów jest zdania, że jest to po prostu krater uderzeniowy, który czasem może przybierać oryginalne kształty. Nie brakuje jednak kilku osób, które są zdania, że oczywiście może być to coś zupełnie zwyczajnego, ale z drugiej strony NASA tak nas oszukuje, że może to być coś wręcz szokującego. A, Wy jakie macie zdanie w tej sprawie? Poniżej współrzędne do obiektu i oczywiście jego zdjęcie… To faktycznie krater, a może rzeczywiście jakieś dziwne urządzenie?

Mons La Hire

 

27 ° 43’17,31 „N

25 ° 24’11.58 „W

Polecamy też nagranie ukazujące być może bazę obcych na Księżycu:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

UFO nagrane podczas transmisji na żywo Falcon Heavy?

pt Lut 9 , 2018
Ostatnio głośno jest o wystrzeleniu rakiety Falcon Heavy, która aktualnie mknie w kierunku Marsa. Oczywiście pomimo iż pojawiły się już zdjęcia ukazujące kosmos i Ziemię zrobione przez rakietę Falcon Heavy to i tak nie brakuje dalej teorii iż Ziemia jest płaska i jest to kolejny trik by oszukiwać ludzi. Co więcej […]