UFO nagrane podczas transmisji na żywo Falcon Heavy?

Ostatnio głośno jest o wystrzeleniu rakiety Falcon Heavy, która aktualnie mknie w kierunku Marsa. Oczywiście pomimo iż pojawiły się już zdjęcia ukazujące kosmos i Ziemię zrobione przez rakietę Falcon Heavy to i tak nie brakuje dalej teorii iż Ziemia jest płaska i jest to kolejny trik by oszukiwać ludzi.

Co więcej wiele osób twierdzi, że te zdjęcia są sfabrykowane i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, ponieważ nie widać na nich żadnych satelit, żadnych kosmicznych śmieci, żadnej poruszającej się Ziemi, żadnych gwiazd, tylko nieruchomą ciemność. O całym temacie wspomniała też Towarzystwo Płaskiej Ziemi, które stwierdziło, że dlaczego prywatna firma ma mówić prawdę na temat Ziemi, skoro nie musi. To jednak nie koniec kontrowersji.

Ostatnio z misji Falcon Heavy pojawiło się nagranie na którym wielu internautów dopatrzyło się UFO. Niewątpliwie coś na tym nagraniu widać – Pytanie co? Czym według Was może on być? Statkiem obcych, satelitą, kosmicznym śmieciem, a może czymś zupełnie innym?

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment