UFO nagrane podczas transmisji na żywo Falcon Heavy?

Ostatnio głośno jest o wystrzeleniu rakiety Falcon Heavy, która aktualnie mknie w kierunku Marsa. Oczywiście pomimo iż pojawiły się już zdjęcia ukazujące kosmos i Ziemię zrobione przez rakietę Falcon Heavy to i tak nie brakuje dalej teorii iż Ziemia jest płaska i jest to kolejny trik by oszukiwać ludzi.

Co więcej wiele osób twierdzi, że te zdjęcia są sfabrykowane i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, ponieważ nie widać na nich żadnych satelit, żadnych kosmicznych śmieci, żadnej poruszającej się Ziemi, żadnych gwiazd, tylko nieruchomą ciemność. O całym temacie wspomniała też Towarzystwo Płaskiej Ziemi, które stwierdziło, że dlaczego prywatna firma ma mówić prawdę na temat Ziemi, skoro nie musi. To jednak nie koniec kontrowersji.

Ostatnio z misji Falcon Heavy pojawiło się nagranie na którym wielu internautów dopatrzyło się UFO. Niewątpliwie coś na tym nagraniu widać – Pytanie co? Czym według Was może on być? Statkiem obcych, satelitą, kosmicznym śmieciem, a może czymś zupełnie innym?

https://www.youtube.com/watch?v=lorzMxpJVKM

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

10 szokujących odkryć archeologicznych, które Cię przerażą! (NAGRANIE)

nie Lut 11 , 2018
Gdy myślimy o mumiach przed oczami stają nam obrazy z Egiptu – złoty piasek, mistyczne piramidy i oczywiście Sfinks. Nie jest to jednak prawda, że Starożytny Egipt jako pierwszy praktykował mumifikację – Starożytne kultury np. Europy, czy Ameryki Południowej dokonywały mumifikacji zwłok już wcześniej, czego dowodem jest choćby mumia, którą […]