UFO nagrane w Trójkącie Bermudzkim! Czy mieszka tam Obca Cywilizacja?

Trójkąt Bermudzki jest miejscem w rejonie Bermudów, w którym od wielu lat ma dochodzić do zjawisk paranormalnych i innych niezwykłych zdarzeń jak np. anomalie magnetyczne, które wpływają na błędne działanie kompasu. Ma tam występować  duża ilość zaginięć statków np. w 1880 roku statek „Atlantyk” zaginął tam razem z 300 osobami – co najdziwniejsze zarówno o nim, czy nawet szalupach  i ludziach ślad po prostu wyparował. 

Inny statek zbiornikowiec V. A. Fogg zdąrzył nawet wysłać sygnał SOS i współrzędne, jednak po chwili od nadania wiadomości nastąpiła cisza. Statek co prawda udało się odnaleźć, jednak nie było w nim nikogo z załogi, choć wszystkie szalupy były na miejscach – Jedyną osobą, którą odnaleziono był kapitan, który siedział w fotelu – niestety nie żył! Nie tylko statki znikały, ale także samoloty np. Star Ariela w 1949 roku. Jeszcze bardziej zagadkowa była historia, której świadkami były osoby, które zajmowaly się obsługą radaru w Miami. Nagle zupełnie niespodziewanie jeden z samolatów zniknął z radaru, w czym wywołał panikę ze strony pracowników lotniska. Okazało się, jednak że po chwili znowu się pojawił, a nawet szczęśliwie wylądował: Pasażerowie byli zaskoczeni doniesieniami o ich rzekomym zniknięciu i zupełnie nie zauważyli, że coś takiego się stało: Okazało się  jednak potem, że zegarki osób które były w samolocie są spóżnione o 10 minut!

Wielu ludzi od dawna fascynuje temat Trójkątu Bermudzkiego i próbują wyjaśnić  fenomen dziwnych zniknięć. Naukowcy twierdzą, że prawdopodobną przyczyną zniknięć są erupcje metanu, który wydobywa się ze szczelin podwodnych. Gdy miesza się on z wodą powstaje płyn, w którym gdy znajdzie się statek sprawia, że z duszą szybkością maszyna zaczyna tonąć. Metan, który może pojawić się tam także  w powietrzu może być też przyczyną  utrudnień dla samolotów. W tym miejscu mają też dość często występować trąby wodne, które mogą być przyczyną katastrof.  Bardziej alternatywnej teorie na temat zniknięć w Trójkącie Bermudzkim dotyczą przede wszystkim kwestii UFO i kosmitów.

Z tego miejsca  pochodzi mnóstwo relacji o obserwacji dziwnych pojazdów i zjawisk np. Krzysztof Kolumb twierdził, iż w rejonie Trójkąta ujrzał dziwne światła, które wydawały się tańczyć. Niektóre osoby zajmujące się ezoteryką twierdzą iż na tamtym terenie występuje specyficzna energia i otwierają się tam portale do innych wymiarów. Można odnaleźć też teorie, jakoby  Trójkąt Bermudzki krył obce cywilizacje, które  mieszakają na dnie i pozbywają się tych, którzy zakłócają ich spokój. Zobaczcie nagranie UFO w Trójkącie Bermudzim, które uchwycono we wrześniu 2009 roku!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.