Tajemnica Czarnookich dzieci! W tych lasach uchwycono te dziwne istoty? (NAGRANIE)

Historie o przerażających dzieciach o czarnych oczach dalej szokują. Kim są? I dlaczego się pojawiają? Czy należy się ich obawiać?

Warto w tym miejscu wspomnieć o historii nawiedzonych lasów Cannock Chase w których miały grasować dzieci z czarnymi oczami bez białek które krzyczała i błagały o pomoc, po czym nagle znikały. Konkretnie chodziło o dziewczynki. Lasy te mają za sobą przerażajace historie – mordercy znanego jako Raymond Morris, który porywał do tych lasów dziewczynki by je wykorzystać i zabić. Mężczyznę co prawda udało się złapać, ale zanim tak się stało zabił masę dzieci.  Co ciekawe nie tylko w lasach Cannock Chase widywano owe przerażające dzieci, ale w wielu innych miejscach świata. Niektórym ludzi te istoty pukały do domu po czym znikały, inni widywali je przy drogach lub na cmentarzach. Kim są więc te niezwykłe dzieci? I dlaczego jeśli przyjąć teorie,że są to duchy widuje się tylko dzieci o czarnych oczach, a nie też dorosłych. Niektórzy twierdzą, że owe dzieci mogą być powiązane z niezwykłymi zdolnościami które posiadają ludzie zanim jeszcze dorosną i zanim świat zniszczy w nich wrażliwość i te niesamowite umiejętności.

Być może podczas snu dzieci dzięki bilokacji przenoszą się w inne miejsca – Jednak czemu ich oczy są wtedy czarne tego niewiadomo. Może być też tak że dzieci o czarnych oczach są jakimś rodzajem paranormalnych istoty,który wykorzystuje dziecięce ciało do ukazania się innym.

 

 

Niektórzy ludzie twierdzą, że nawet w Polsce widzieli te dzieci – często w pobliżu nawiedzonych miejsc:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment