Na niebie nagrano przerażającą istotę? Co zapowiada? Nagranie szokuje!

Coraz więcej osób na Ziemi twierdzi, że było świadkami niezwykłych zjawisk. Z reguły najczęściej w tych relacjach powtarza się zdanie: Widziałem/Widziałam to coś na niebie. Często dotyczy to oczywiście Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, czyli UFO, które czasami łączy się z kosmitami, a często również z podróżnikami w czasie.https://www.youtube.com/watch?v=-rz2YIeBkNk

Ostatnio w Internecie krąży kolejne nagranie, które wzbudziło sporo kontrowersji. Najprawdopodobniej zostało ono stworzone w jakimś mieście we Francji – Na filmiku widać dziwną zakapturzoną postać,która bardzo kojarzy się ze zjawami z bajek lub filmów. Co najbardziej przerażające w pewnej chwili pojawiają się nawet błyskawice i może to wyglądać jakby ta istota je przywołała.
/>Jeśli chodzi o komentarze internautów to najczęściej pojawiają się głosy iż jest to Jezus lub hologram. Nie brakuje też przypuszczeń iż może to być pogański bóg błyskawic. Oczywiście nie można mieć pewności, czy nie jest to po prostu jakaś przeróbka itd. A Wy co o tym sądzicie? Kim jest byt, który ukazał się na niebie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.