Kobieta dokonała bilokacji w programie na żywo? Nagranie zszokowało świat! Paranormalna zdolność nagrana?

Bilokacja jest darem, który pozwala danej osobie przebywać w dwóch lub więcej miejscach jednocześnie. Czasami bilokacja odbywa się w czasie snu, gdy ludziom wydaje się, że po prostu śnią.

Zdolność tą miały wykazywać takie osoby jak m.in. Święty Ojciec Pio, hinduski mistrz Sathya Sai Baba, czy polski jasnowidz Stefan Ossowiecki.Umiejętność ta otwiera przed posiadaczem wiele możliwości m.in. potrafi przenieść jego odpowiednik w różne miejsca co przypomina teleportację, poza tym sprawia, że w jednej chwili można robić kilka czynności naraz.

Oczywiście bilokacja nie została w żaden sposób uznana przez świat nauki, natomiast wiele osób twierdzi, że może się to zmienić. Ma to sprawić sytuacja jaka miała miejsce w brytyjskiej telewizji Sky News. Korespondentka polityczna Laura Bundock opowiadała akurat historię premiera a za nią stała kobieta, która zdaniem wielu internautów jest identyczna co Laura. Czy to jakiś żart ze strony telewizji, przypadek a może faktycznie ujawniły się zdolności bilokacji kobiety? Co więcej niektórzy komentujący zwrócili też uwagę, że to wcale nie musi być bilokacja a po prostu błąd iluzji Matrix w jakiej wszyscy jesteśmy zamknięci lub zjawisko Doppelgänger, czyli sobowtóra którego pojawienie może być zapowiedzią strasznych zdarzeń.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.