We Francji samochody nagle uniosły się w powietrze? Nagranie szokuje!

Lewitacja jest zdolnością unoszenia się w powietrzu dzięki sile woli. Umiejętność tą często mieli posiadać święci Katoliccy np. św. Maria Franciszka Kozłowska, czy św. Ojciec Pio.

Lewitacja według teologii katolickiej ma być zapowiedzią zmartwychwstania. Zdolność tą miał posiadać indyjski nauczyciel duchowy Shirdi Sai Baba, a także spirytysta Daniel Dunglas Home. Ten ostatni oprócz lewitacji siebie potrafił też siłą umysłu wprawić w ruch przedmioty co nazywane jest telekinezą. Czy to właśnie ktoś ze zdolnością telekinezy stoi za tym szokującym wydarzeniem z Francji, jakie miało miejsce na początku lutego?

Nagle dwa jadące samochody zaczęły lewitować. Czy jest to jakaś przeróbka komputerowa, a może efekt telekinetycznych zdolności tego nie wiadomo. Natomiast wiele osób zwraca uwagę, że nagranie może przywodzić na myśl porwanie przez kosmitów. Dość dziwny jest fakt, że skoro wydarzyło się coś tak szokującego jak lewitacja samochodów na ulicy to czemu nie było o tym głośno w telewizji, radio?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

5 nagrań opętanych lalek, które Cię przerażą!

śr Mar 7 , 2018
Lalki kojarzą nam się z dobrą zabawą, dzieciństwem i pięknymi czasami. Tymczasem nie dla wszystkich – Niektórzy odczuwają ogromny lęk na widok pustych oczu lalek i jej różnokolorowych ubrań, które nałożone są na martwy przedmiot. Lalki od lat wykorzystywane są również w praktykach magicznych – Często tworzy się lalki które […]