5 nagrań opętanych lalek, które Cię przerażą!

Lalki kojarzą nam się z dobrą zabawą, dzieciństwem i pięknymi czasami. Tymczasem nie dla wszystkich – Niektórzy odczuwają ogromny lęk na widok pustych oczu lalek i jej różnokolorowych ubrań, które nałożone są na martwy przedmiot. Lalki od lat wykorzystywane są również w praktykach magicznych – Często tworzy się lalki które za pomocą rozmaitych technik utożsamiane są osobami dla których czynione jest dane zaklęcie.

Słysząc coś o magii lalek najczęściej mamy przed oczami jakąś mroczną i pomarszczoną kobietę wbijającą igły w lalkę i tym samym sprawiając ból danej osobie, a nawet ją zabijając. Tymczasem lalki wykorzystywane są, także w praktykach uzdrawiania, w których na lalkę przelewa się oczyszczającą energię, dzięki czemu to samo dzieje z człowiekiem. Lalki często też kojarzone były z opętaniami – Niektórzy twierdzą, że te słodkie i piękne laleczki mogą stać się domem dla demonów, duchów, czy negatywnej energii. Jeśli np. dana osoba, która bawiła się lalką miała wyjątkowo trudne życie, którego wręcz nienawidziła nieświadomie może przelewać na zabawkę energię swojego bólu, dzięki czemu dla jej kolejnego posiadacza również będzie przyciągała ból i pech.

W lalki może też wstąpić demon lub duch, bo np. jeśli chcą nas one wystraszyć to z pewnością wiedzą, że wystraszymy się widoku żywej lalki i dlatego manifestują się w taki sposób.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Podróżnik w czasie ujawnia, co czeka świat w przyszłości! (NAGRANIE)

czw Mar 8 , 2018
Jakiś czas temu głośno było o rzekomym podróżniku w czasie, który ujawnił zdjęcie z przyszłości, a konkretnie 6000 roku. Teraz przyszła kolej na  następną osobę, która twierdzi, że pochodzi z przyszłości – tym razem roku 2040. Podróżował przez różne okresy w czasie aż do roku 2070, gdzie spotkał samego siebie. […]