Naukowiec z NASA o tajemniczej planecie! Te słowa wywołały kontrowersje! Boję się, że… (NAGRANIE)

Od dawna w Internecie można natknąć się na przerażające  newsy na temat  zagadkowej planety,która pewnego dnia rzekomo pojawi się bardzo blisko naszej planety, czym przyniesie jej wiele katastrof i zniszczeń. NASA co jakiś wypowiada swoje zdanie na temat domniemanych dat przylotu Nibiru twierdząc, że jeśli taka planeta byłaby nas blisko to byśmy ją widzieli, a poza tym to coś takiego jak Nibiru nie istnieje.  

Sprawa jest o tyle skomplikowana, że nie brakuje ludzi, którzy twierdzą, że Nibiru opisywane było już przez ludy Starożytne jako nie tylko niszcząca Planeta X, ale też miejsce gdzie mieszkają  tajemiczy obcy.
Konkretnie ma tu chodzić o Anunnaki, czyli kosmitów, którzy dawno temu pojawili się na Ziemi i zmusili człowieka do pracy lub nawet sami stworzylu ludzi. NASA jak widać ma już chyba dość dementowania pojedynczych teorii spiskowych o tej planecie,a Astrofizyk David Morrison z NASA postanowił raz na zawsze wyznać prawdę o Nibiru i tym, jak bardzo ta zagadkowa planeta ma wpływać na ludzi.

Morrison ujawnił, że na początku 2008 roku kiedy dowiedział się o Planecie X myślał, że to tylko chwilowa moda i niedługo ludzie zapomną o takich bzdurach. Niestety nie zapomnieli, a on jako osoba z NASA przez ostatnie lata bardzo często otrzymuje setki maili od wystraszonych ludzi którzy twierdzą,że nie chcą umierać i boją się czasu, gdy ludzie jaszczury zejdą na Ziemię, a Anunnaki z Nibiru znowu będą chcieli być pana świata.To jednak nie wszystko: Naukowiec otrzymuje też wiadomości od ludzi, którzy mu grożą i piszą, że ma jak najszybciej przestać ukrywać prawdę o Nibiru i kosmitach. Morrison stwierdził, że niestety nie potrafi nikogo przekonać, że mityczna Nibiru nie istnieje, bo i tak nikt mu nie wierzy, bo ludzie twierdzą że on dostaje pieniądze od masońskiej sekty i dlatego zawsze będzie wprwadzał zamęt i manipulacje i krył reptyliańskie grupy z konselacji Smoka. 

pierś z kurczaka panierwoana z warzykwi gotowanymi i frytkami

2 sosy czskonwoer, 2 sosy

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.