Mężczyzna wyjaśnia, dlaczego nie można spaść z krawędzi Płaskiej Ziemi? (NAGRANIE)

Płaska Ziemia to w ostatnim czasie temat, który jest coraz  bardzo kontrowersyjny. Jedni bardzo fanatycznie próbują gdzie tylko można opisywać fakty obalające kulistość Ziemi, co jest dość denerwujące, natomiast druga strona także nie  pozostaje bez winy obrażając i wyśmiewając sympatyków Płaskiej Ziemi. Każdy w końcu powinien sobie wierzyć w co tylko zechce.

W każdym razie w dzisiejszym wpisie postanowiliśmy przedstawić Wam odpowiedź członka Towarzystwa Płaskiej Ziemi(Connora Murphy), który wyjaśnił dlaczego ludzie nie spadają z krawędzi Płaskiej Ziemi. Connor Murphy uważa iż całe pytanie jest związane z niezrozumieniem prawdziwego kształtu Ziemi, bowiem  Płaska Ziemia nie ma żadnych krawędzi gdyż jest zawarta w pewnej lodowej strukturze. Ziemia jest zamkniętym systemem – na górze mamy wodę,potem kopułę, następnie znowu wodę. Murphy  twierdzi iż biorąc pod uwagę strukturę Ziemi nikt nie mógłby spaść z jej krawędzi, gdyż po prostu nie da się wyjść z naszej Planety.

Co o tym sądzicie?Czy wierzycie, że Ziemia jest Płaska?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Spędzili noc w nawiedzonym hotelu w Polsce! To co tam nagrali spotkało się z licznymi kontrowersjami!

nie Mar 25 , 2018
/>Nawiedzone hotele są niezwykle popularne na świecie – W Polsce również nie brakuje obiektów hotelowych, w których według teorii spiskowych zamieszkują duchy. W ostatnim czasie również postanowiliśmy wybrać się do nawiedzonego hotelu w Warszawie, umiejscowionego na nawiedzonej ulicy Instalatorów w Warszawie. Z miejscem tym związana jest  mroczna legenda o zagadkowych […]