Spędzili noc w nawiedzonym hotelu w Polsce! To co tam nagrali spotkało się z licznymi kontrowersjami!

/>Nawiedzone hotele są niezwykle popularne na świecie – W Polsce również nie brakuje obiektów hotelowych, w których według teorii spiskowych zamieszkują duchy. W ostatnim czasie również postanowiliśmy wybrać się do nawiedzonego hotelu w Warszawie, umiejscowionego na nawiedzonej ulicy Instalatorów w Warszawie. Z miejscem tym związana jest  mroczna legenda o zagadkowych postaciach, które po prostu rozpływają się w powietrzu. Można odnaleźć też relacje o występowaniu tu pociągu widmo i historie o dziewczynce duchy, która grasuje na terenie hotelu i w okolicach.

https://www.youtube.com/watch?v=CQTzbuY5fdQ&lc=UgzRwCxIuIr_IV0kjAN4AaABAg

My postanowiliśmy sprawdzić ile w tej legendzie jest prawdy i wybraliśmy się do nawiedzonego hotelu w Warszawie. To co tam przeżyliśmy uwieczniliśmy na nagraniu.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Nagrano martwego Potwora z Loch Ness! Czy legenda nareszcie stała się prawdą?

nie Mar 25 , 2018
Legenda o potworze z Loch Ness cały czas jest niezwykle popularna. Nad jezioro Loch Ness cały czas przyjeżdża mnóstwo ludzi chcąc odnaleźć tą niezwykłą istotę – Nie brakuje nawet badaczy, którzy poświęcają cały swój czas szukając potwora. Większość osób jest przekonana, że owa istota nie istnieje, natomiast faktycznie nie brakuje licznych […]