„Dusza mojego syna reinkarnowała się w ptaka” To nagranie zszokowało świat! Dowód na reinkarnację?

Reinkarnacja jest poglądem, według którego dusza po śmierci wchodzi w nowe ciało i zaczyna kolejne życie, czasami jako zwierzę,a czasami człowiek.

Kwestia nowego ciała często różni się w zależności od wierzeń np. w hinduizmie wierzy się iż człowiek jeśli wyjątkowo źle radził sobie w życiu może ponownie stać się zwierzęciem. W spirytyzmie za to wyznaje się iż jeśli dusza już raz stała się człowiekiem nigdy się nie cofnie – może tylko awansować!

Dowodów na reinkarnacje z pewnością jest sporo, ale dzisiaj przedstawimy Wam tylko jedną sytuację, która wielu osobom na Ziemi otworzyła oczy na ten pogląd. Chodzi tu o przypadek Marie Robinson z Anglii, która straciła syna na skutek raka mózgu. Gdy kobieta odwiedzała jego grób w rocznicę śmierci nagle podleciał do niej ptaszek i usiadł jej na dłoni. Potem ptaszek przeniósł się na stopę i trwał tam kilka minut dając ukojenie cierpiącej matce. Wiele osób sądzi, że ta sytuacja udowadnia że dusza chłopca wcieliła się w tego ptaka, który przyleciał by pocieszyć cierpiącą kobietę. A Wy co o tym sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.