„Dusza mojego syna reinkarnowała się w ptaka” To nagranie zszokowało świat! Dowód na reinkarnację?

Reinkarnacja jest poglądem, według którego dusza po śmierci wchodzi w nowe ciało i zaczyna kolejne życie, czasami jako zwierzę,a czasami człowiek.

Kwestia nowego ciała często różni się w zależności od wierzeń np. w hinduizmie wierzy się iż człowiek jeśli wyjątkowo źle radził sobie w życiu może ponownie stać się zwierzęciem. W spirytyzmie za to wyznaje się iż jeśli dusza już raz stała się człowiekiem nigdy się nie cofnie – może tylko awansować!

Dowodów na reinkarnacje z pewnością jest sporo, ale dzisiaj przedstawimy Wam tylko jedną sytuację, która wielu osobom na Ziemi otworzyła oczy na ten pogląd. Chodzi tu o przypadek Marie Robinson z Anglii, która straciła syna na skutek raka mózgu. Gdy kobieta odwiedzała jego grób w rocznicę śmierci nagle podleciał do niej ptaszek i usiadł jej na dłoni. Potem ptaszek przeniósł się na stopę i trwał tam kilka minut dając ukojenie cierpiącej matce. Wiele osób sądzi, że ta sytuacja udowadnia że dusza chłopca wcieliła się w tego ptaka, który przyleciał by pocieszyć cierpiącą kobietę. A Wy co o tym sądzicie?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Puma Punku - świątynia kosmitów! Dowód na istnienie obcych? (NAGRANIE)

śr Mar 28 , 2018
Puma punku – megalityczne głazy w Boliwii z których każdy ma wysokość ponad  8 metrów i waży ponad 100 ton. Wycięte pod bardzo dokładnymi kątami  prostymi.Mają trudne do  stworzenia otwory,a ich powierzchnia jest gładka jak stół, więc coraz więcej ludzi sądzi, że nie ma możliwości, by człowiek ze swoimi prymitywnymi […]