Na statku nagrano ducha? Nawiedzony statek przeraził wiele osób…

Opowieści o statkach widmo, czy nawiedzonych okrętach od dawna rozbudzają wyobraźnie ludzi. Niektórzy wierzą, że dusze ludzi którzy zginęli na morzu czy oceanie w pewnym sensie na zawszę pozostaną w odmętach wody.

Jakiś czas temu głośno było o zabytkowym statku, który aktualnie służy jako muzeum. 33-letni mężczyzna nazwiskiem Tony Ferguson postanowił z samego rana odwiedzić muzeum – Niestety od początku czuł, że coś jest nie tak: Miał wrażenie jakby ktoś go obserwował pomimo faktu, że nikogo nie zauważył ani nie usłyszał.

W czasie swojej wizyty mężczyzna nagrywał to co znajdowało się na zabytkowym statku. Gdy wrócił do domu odtworzył film i to co zobaczył go przeraziło – Ujrzał postać na obcasach i płaszczu pomimo faktu iż Tony jest pewny, że był zupełnie sam. Na nagraniu także można zauważyć, że owa postać stopniowo się rozpływa… Czy faktycznie mógł to być duch? Czy zabytkowy statek może być nawiedzony?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Papież Franciszek wyznaje: Piekło nie istnieje! Jego słowa zszokowały świat! (NAGRANIE)

pt Mar 30 , 2018
/>Papież Franciszek jest postacią, która budzi mnóstwo kontrowersji. Jedni go cenią, a inni uważają wręcz za Antychrysta. Głośno było już o zmianie Papieża w modlitwie Ojcze Nasz, czy też o słowach duchownego o Jezusie, który stał się wężem, grzechem! Wiele osób zarzuca Papieżowi też, że jego zachęcanie do przyjęcia uchodźców […]