Mężczyzna sfotografował BOGA! Zdjęcie wzbudziło wiele kontrowersji! (NAGRANIE)

Dawniej wierzono, że świat pełny jest nadprzyrodzonych istot, które czasam próbują pomóc człowiekowi a czasami zrobić mu krzywdę. Ludzie uważali, że po świecie chodzą wampiry, błąkajają się duchy, czy istnieją giganci – Dziś coraz więcej osób zapomina o takich wierzeniach, co nie znaczy, że wszyscy…

Dziś zajmiemy się tematem wód – Warto więc przy okazji wspomnieć pokrótce o istotach jakie miały je zamieszkiwać np. Syreny, czyli piękne pół kobiety pół ryby, które hipnotyzowały mężczyzn i zabijały ich. Były też Utopiece, czyli słowiańskie demony, które topiły ludzi i zwierzęta, a także Rusałki, które czasami zamieszkiwały m.in. jeziora czy stawy i przybierały postać pięknych kobiet i wabiły mężczyzn, by następnie załaskotać ich na śmierć. Biblia opisuje np. Lewiatana, czyli morskiego potwora, który ma zostać zabity w czasie Apokalipsy.

Przejdźmy jednak do bardziej współczesnych historii np. potwora z Loch Ness, który ma zamieszkiwać Jezioro z Loch Nesss, czy Bessie, czyli 30 metrowego wężowego stwora ze spiczastym ogonem, który ma ukrywać się w jeziorze Erie! Tym razem jednak w jeziorze Erie nie ukazał się Bessie, ale coś zupełnie innego.

Kanadyjski fotograf wykonywał zdjęcia nad tym jeziorem i w pewnej chwili uchwycił twarz, która utworzyła się z wody. Zdjęcia stało się dość popularne w sieci i wielu internautów próbowało je wytłumaczyć – jedni sądzą, że to po prostu pareidolia, natomiast są i tacy, którzy  uważają, że jest to twarz ducha, demona, a być może nawet boga. Niektórzy wspominali o indiańskim bogu Piorunów Hinonie, który według legend miał walczyć z wężowym potworem, który bardzo kojarzy się właśnie z Bessie.

Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno głośno było o:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Mężczyzna chciał udowodnić, że Bóg istnieje i ochroni go przed lwami! Niestety lew ugryzł go w pośladki!

nie Kwi 1 , 2018
Pewien mężczyzna chciał udowodnić, że Bóg istnieje. Niestety nie wszystko poszło tak jak należy… Na świecie nie brakuje ludzi, którzy chcąc udowodnić jakąś niezwykłą tezę posuwają się do naprawdę szokujących wyczynów. Ostatnio tak było z mężczyzną, który stwierdził, że wystrzeli się w Kosmos, by udowodnić, że Ziemia jest płaska. Podobnie […]