Mężczyzna sfotografował BOGA! Zdjęcie wzbudziło wiele kontrowersji! (NAGRANIE)

Dawniej wierzono, że świat pełny jest nadprzyrodzonych istot, które czasam próbują pomóc człowiekowi a czasami zrobić mu krzywdę. Ludzie uważali, że po świecie chodzą wampiry, błąkajają się duchy, czy istnieją giganci – Dziś coraz więcej osób zapomina o takich wierzeniach, co nie znaczy, że wszyscy…

Dziś zajmiemy się tematem wód – Warto więc przy okazji wspomnieć pokrótce o istotach jakie miały je zamieszkiwać np. Syreny, czyli piękne pół kobiety pół ryby, które hipnotyzowały mężczyzn i zabijały ich. Były też Utopiece, czyli słowiańskie demony, które topiły ludzi i zwierzęta, a także Rusałki, które czasami zamieszkiwały m.in. jeziora czy stawy i przybierały postać pięknych kobiet i wabiły mężczyzn, by następnie załaskotać ich na śmierć. Biblia opisuje np. Lewiatana, czyli morskiego potwora, który ma zostać zabity w czasie Apokalipsy.

Przejdźmy jednak do bardziej współczesnych historii np. potwora z Loch Ness, który ma zamieszkiwać Jezioro z Loch Nesss, czy Bessie, czyli 30 metrowego wężowego stwora ze spiczastym ogonem, który ma ukrywać się w jeziorze Erie! Tym razem jednak w jeziorze Erie nie ukazał się Bessie, ale coś zupełnie innego.

Kanadyjski fotograf wykonywał zdjęcia nad tym jeziorem i w pewnej chwili uchwycił twarz, która utworzyła się z wody. Zdjęcia stało się dość popularne w sieci i wielu internautów próbowało je wytłumaczyć – jedni sądzą, że to po prostu pareidolia, natomiast są i tacy, którzy  uważają, że jest to twarz ducha, demona, a być może nawet boga. Niektórzy wspominali o indiańskim bogu Piorunów Hinonie, który według legend miał walczyć z wężowym potworem, który bardzo kojarzy się właśnie z Bessie.

Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno głośno było o:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.