Mężczyzna chciał udowodnić, że Bóg istnieje i ochroni go przed lwami! Niestety lew ugryzł go w pośladki!

Pewien mężczyzna chciał udowodnić, że Bóg istnieje. Niestety nie wszystko poszło tak jak należy…

Na świecie nie brakuje ludzi, którzy chcąc udowodnić jakąś niezwykłą tezę posuwają się do naprawdę szokujących wyczynów. Ostatnio tak było z mężczyzną, który stwierdził, że wystrzeli się w Kosmos, by udowodnić, że Ziemia jest płaska.

Podobnie jest też z człowiekiem, który chciał pokazać całemu światu, że moc Boga jest niezwykła, a także zdolna pokonać każdą istotę i jeśli człowiekie zaufa Panu nie musi bać się niczego – W tym celu mężczyzna przybliżył się do lwów przed którymi jak sądził ochroni go Bóg! Niestety nie wszystko poszło tak jak należy i lwy rzuciły się na niego. Mężczyzna próbował uciekać, niestety lew go dopadł i ugryzł w pośladki – Gdyby jednak nie pomoc pracownika parku gdzie przebywały  lwy wszystko poszłoby o wiele gorzej.Mężczyznę przewieziony do szpiatala.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ewelina Lisowska wyjawia prawdą o Illuminati! Czy satanistyczna sekta władająca światem istnieje? (NAGRANIE)

pon Kwi 2 , 2018
Ewelina Lisowska rozpocząeła kierierę od programów muzycznych takich jak Mam talent, czy X factor. W tym drugim formacie zajęła czwarte miejsce i wtedy podpisała kontrakt z wytrwórnią wydająć epkę Ewelina Lisowska na której znalazł się jej pierwszy hit Nieodporony rozum. Potem był dużo bardziej rockowy album Aero plan z fenomonelną […]