Ewelina Lisowska wyjawia prawdą o Illuminati! Czy satanistyczna sekta władająca światem istnieje? (NAGRANIE)

Ewelina Lisowska jest bez wątpienia, jedną z najbardziej popularnych gwiazd w Polsce. Artystka ma na koncie 4 płyty, z których dwie stały się złote. Gwiazda słynie z mocnego, rockowego głosu i przebojów takich jak Nieodporny rozum, W Stronę Słońca, czy Prosta Sprawa. Jej ostatnia płyta pojawiła się na rynku w 2016 roku i nosi tutuł Ponad Wszystko i zawiera przede wszytskim utwory mroczne i bardziej intymne niż dotychczas. Warto posłuchać na niej np. piosenki W ogień o niepokojącym, emocjonalnym klimacie, czy bardziej agresywny, ale również pełny emocji utwór Mniej więcej.

Nie tajemnicą jest, że często gwiazdy muzyki łączy się z tajemniczą okultystyczną sektą Illuminati, która według teorii spiskowych ma  chcieć przejąć władzę na świecie. Ich symbole to jedno oko, czy piramidy – Jeśli się przyjrzymy w teledyskach i nie tylko wyjątkowo często możemy zauważyć gwiazdy zakrywające oko, czy trójkąty. Nie inaczej jest z Eweliną, która w programie Mam talent pojawiła się w sukience z piramidami z okiem i zaśpiewała piosenkę o  istocie z innego  świata E.T Katy Perry.

W X factor choć Ewelina zmieniła strój to dalej miała w swoim ubiorze piramidę z okiem. Kontrowersje wzbudzała także gwiazdka na policzku Eweliny, którą wiele osób kojarzyło  z pentagramem. W końcu gwiazda miała już dość plotek na temat swoich powiązań z Illuminati i postanowiła to wszystko wyjaśnić na swoim facebooku. Artystka napisała:

A może gwiazda sama nie wie tak naprawdę w czym uczestniczy? Poniżej podobna sytuacja z Ewą Farną:

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.