Ewelina Lisowska wyjawia prawdą o Illuminati! Czy satanistyczna sekta władająca światem istnieje? (NAGRANIE)

Ewelina Lisowska rozpocząeła kierierę od programów muzycznych takich jak Mam talent, czy X factor. W tym drugim formacie zajęła czwarte miejsce i wtedy podpisała kontrakt z wytrwórnią wydająć epkę Ewelina Lisowska na której znalazł się jej pierwszy hit Nieodporony rozum. Potem był dużo bardziej rockowy album Aero plan z fenomonelną i bardzo mroczną piosenkę Aero plan II i hitami takimi jak W stronę Słońca, czy Jutra nie będzie. Jej ostatnie płyty to natomiast bardzo mroczny i intymny albom Ponad Wszystki i popowy i bardziej wakacyjjny krążek Cztery.

Na początku kariery niektóre osoby oburzyły się kreacjami Eweliny. W mam talent wystapiła majac na sobie ubranie ozdoboione piramidami z okiem. W X factorze także jej ubranie miało dość spiskowe zdobienie. Trochę kontrowersji wzbudziło też  zdjęcie na którym Ewelina nosi ubranie z gadzimi oczami w piramidzie.  W końcu gwiazda postanowiła ustosunkować się do tych zarzutów pisząc:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Nad Morzem Egejskim nagrano UFO!

czw Kwi 5 , 2018
UFO wiele osób błędnie rozumie jako pojazd istot z innej Planety. Tymczasem UFO to nic innego jak po prostu obiekt, którego tożsamość nie jest znana: Może on należeć do zwykłych ludzi, ale oczywiście nie musi? 21 marca nad Morzem Egejskim Australijka Kerry Forides lecąc samolotem ujrzała zadziwiający, ciemny obiekt, który z […]