Nad Morzem Egejskim nagrano UFO!

UFO wiele osób błędnie rozumie jako pojazd istot z innej Planety. Tymczasem UFO to nic innego jak po prostu obiekt, którego tożsamość nie jest znana: Może on należeć do zwykłych ludzi, ale oczywiście nie musi?

21 marca nad Morzem Egejskim Australijka Kerry Forides lecąc samolotem ujrzała zadziwiający, ciemny obiekt, który z czasem  stawał się coraz bardziej płaski przez co jeszcze bardziej przypominał latający talerz. W pewnej chwili obiekt po prostu zniknął!

Przez bliskość działań wojennych w Syrii wiele osób twierdzi, że to po prostu rakieta lub pocisk? A może to faktycznie działanie obcych? Cokolwiek to jest – nagranie, które wykonała dziewczyna wygląda bardzo ciekawie… Co o tym wszystkim sądzicie?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Czy weganka, która napadła na siedzibę YouTube była robotem? Illuminati! (NAGRANIE)

pt Kwi 6 , 2018
Ostatnie wydarzenie z Nasim Najafi Aghdam,która wkradł się do siedziby YouTube w San Bruno w Kalifornii i odebrała sobie życie przy okazji raniąc trójkę ludzi zszokowały świat! Dziewczyna słynęła z nagrywania często dość niepokojących filmów pełnych symboliki, które miały jednak mieć  wyższy cel, czyli otworzyć ludzi na prawdę dotyczącą krzywdzenia zwierząt przez człowieka i […]