Czy weganka, która napadła na siedzibę YouTube była robotem? Illuminati! (NAGRANIE)

Ostatnie wydarzenie z Nasim Najafi Aghdam,która wkradł się do siedziby YouTube w San Bruno w Kalifornii i odebrała sobie życie przy okazji raniąc trójkę ludzi zszokowały świat! Dziewczyna słynęła z nagrywania często dość niepokojących filmów pełnych symboliki, które miały jednak mieć  wyższy cel, czyli otworzyć ludzi na prawdę dotyczącą krzywdzenia zwierząt przez człowieka i ogromnego i niszczącego wpływu jedzenia i firm farmaceutycznych na nasze zdrowie i życie.
https://www.youtube.com/watch?v=DKGZkf7xXcY&lc=UgwxmOHLo5idV0E-wKV4AaABAg

Czy widzicie podobieństwo?

Z czasem jednak na jej filmy  Youtube zaczął nakładać ograniczenia wiekowe przez co mniej osób mogło je zobaczyć, a do niektórych także wyłączając reklamy – To dlatego kobieta postanowiła dać nauczkę platformie,która jej zdaniem przyczynia się do ogłupiania ludzi. Czy jednak  to już cała historia?


W sieci krążą teorie spiskowe iż Nasim Najafi Aghdam była związana z Illuminati i w rzeczywistości była robotem lub być może była opętana przez demona. Świadczy o tym jej niemal robocie zachowanie w filmach  gdy patrzy w jeden punkt i wygląda jakby była nieobecna. Wszystko to ma być powiązane z Illuminati, czyli sektą, która pragnie przejąć świat i by oznaczyć swoją obecność umieszczała i umieszcza swoje symbole (piramidy, jedno oko,szachownica) tworząc budynki, a nawet kręcąc teledyski i filmy.

Wiele osób twierdzi że zamach kobiety powiązany jest to z ostatnią aferą w sieci iż Susan Wojcicki (dyrektor wykonawczy YouTube) zaproponowała by teorie spiskowe np. dotyczące lądowania na Księżycu były oznaczone jako niezgodne z nauką! Teraz  z pewnością zamach weganki, która  twierdziła,że świat nie wygląda tak jak nam wmawia telewizja i  firmy farmaceutyczne może sprawić, że jeszcze więcej ludzi zacznie czuć niechęć do ludzi którzy walczą o prawa zwierząt,sprzeciwiają się przerażającemu traktowaniu zwierząt w rzeźniach, czy twierdzą, że każdego dnia jesteśmy oszukiwani nie tylko w sprawie zwierząt, ale też naszego zdrowia. Jeśli więc ta teoria jest prawdziwa to znaczy, że Illuminati osiągnęli swój cel i być może plan Susan wejdzie  w życie!

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Na Wenus może istnieć życie - wyznaje NASA!

sob Kwi 7 , 2018
Wenus jest drugą pod względem odległości od Słońca planetą Układu Słonecznego! NASA ostatnio wysunęła bardzo ciekawą teorię iż chmury Wenus mogą skrywać życie. Choć oczywiście sama planeta stanowczo nie nadaje się do  funkcjonowania bo przez swoją niezwykle wysoką temperaturę nazywana jest czasem prawdziwym piekłem to być może jakieś mikroorganizmy występują […]