Czy weganka, która napadła na siedzibę YouTube była robotem? Illuminati! (NAGRANIE)

Ostatnie wydarzenie z Nasim Najafi Aghdam,która wkradł się do siedziby YouTube w San Bruno w Kalifornii i odebrała sobie życie przy okazji raniąc trójkę ludzi zszokowały świat! Dziewczyna słynęła z nagrywania często dość niepokojących filmów pełnych symboliki, które miały jednak mieć  wyższy cel, czyli otworzyć ludzi na prawdę dotyczącą krzywdzenia zwierząt przez człowieka i ogromnego i niszczącego wpływu jedzenia i firm farmaceutycznych na nasze zdrowie i życie.

Czy widzicie podobieństwo?

Z czasem jednak na jej filmy  Youtube zaczął nakładać ograniczenia wiekowe przez co mniej osób mogło je zobaczyć, a do niektórych także wyłączając reklamy – To dlatego kobieta postanowiła dać nauczkę platformie,która jej zdaniem przyczynia się do ogłupiania ludzi. Czy jednak  to już cała historia?


W sieci krążą teorie spiskowe iż Nasim Najafi Aghdam była związana z Illuminati i w rzeczywistości była robotem lub być może była opętana przez demona. Świadczy o tym jej niemal robocie zachowanie w filmach  gdy patrzy w jeden punkt i wygląda jakby była nieobecna. Wszystko to ma być powiązane z Illuminati, czyli sektą, która pragnie przejąć świat i by oznaczyć swoją obecność umieszczała i umieszcza swoje symbole (piramidy, jedno oko,szachownica) tworząc budynki, a nawet kręcąc teledyski i filmy.

Wiele osób twierdzi że zamach kobiety powiązany jest to z ostatnią aferą w sieci iż Susan Wojcicki (dyrektor wykonawczy YouTube) zaproponowała by teorie spiskowe np. dotyczące lądowania na Księżycu były oznaczone jako niezgodne z nauką! Teraz  z pewnością zamach weganki, która  twierdziła,że świat nie wygląda tak jak nam wmawia telewizja i  firmy farmaceutyczne może sprawić, że jeszcze więcej ludzi zacznie czuć niechęć do ludzi którzy walczą o prawa zwierząt,sprzeciwiają się przerażającemu traktowaniu zwierząt w rzeźniach, czy twierdzą, że każdego dnia jesteśmy oszukiwani nie tylko w sprawie zwierząt, ale też naszego zdrowia. Jeśli więc ta teoria jest prawdziwa to znaczy, że Illuminati osiągnęli swój cel i być może plan Susan wejdzie  w życie!

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.