Królowa Elżbieta potomkinią Mahometa? Historycy ujawnili szokujące fakty (NAGRANIE)

Mahomet był założycielem religii Islamu, który miał otrzymać objawienia od Anioła Gabriela! Królowa Elżbieta jest natomiast królową Wielkiej Brytanii i głową Kościoła Anglikańskiego. Wydawać by się mogło, że niewiele łączy te obie postacie, a jednak…

Historycy już w 1986 w publikacji Burke`s Peerage pisali o dziwnych powiązaniach między rodziną Królewską a założycielem Islamu – Teraz znowu te fakty stają się bardzo popularne! Historycy prześledzili wiele pokoleń aktualnej królowej Wielkiej Brytanii i według ich badań Elżbieta jest potomkinią Zaidy (muzułmańskiej księżniczki). Księżniczka ta uciekła ze swojego rodzinnego miasta w Sewilli w 11 wieku,a potem nawróciła się na chrześcijaństwo. Co najbardziej szokujące wielu historyków jest przekonanych iż Zaida była potomkinią Mahometa. Poniżej dokładne drzewo genealogiczne.

Warto wspomnieć, że teoria spiskowa stała się bardzo popularna w sieci – Zwolennicy twierdzą, że  już wiedzą dlaczego Wielka Brytania jest tak pozytywnie nastawiona do Islamu, nie brakuje też ludzi, którzy twierdzą, że kobieta powinna jak najszybciej ustąpić z tronu.

Czy Ojciec Klimuszko mówił o wyznawcach Islamu?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.