Przepowiednia Baby Wangi wypełnia się? Zobaczcie szokujące nagranie!

Baba Wanga była bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych jasnowidzów świata. Kobieta choć była niewidoma to jak twierdziła Bóg wynagrodził jej to obdarowując ją nowymi, lepszymi oczyma – Tu miała na myśli swój dar jasnowidzenia. Kobieta pomogła wielu ludziom – przepowiadała im przyszłość a także diagnozowała choroby i pomagała znaleźć dobrą metodą na uzdrowienie. Często jednak oskarżana była o satanizm i fakt iż jej moc pochodzi od ciemności. 

Ostatnio informowaliśmy Was o przepowiedni Wangi, która na 2018 rok zapowiedziała bardzo ciekawe wydarzenia, a mianowicie iż naukowcy na Wenus znajdą zupełnie nową formę energii. Brzmi to tajemniczo, ale też bardzo ciekawie. Czy się wypełni? Możliwe gdyż ostatnio jak już także Was informowaliśmy naukowcy ujawnili iż planują poszukiwanie w atmosferze Wenus życia!

Czy wizja Wangi może się jakoś łączyć z planami naukowców? Czy badacze badając chmury na Wenus odnajdą tam zamiast życia zupełnie nową formę energii? Macie jakieś przeczucie, co to może być?

Czy przepowiednia Wangi faktycznie zaczyna się wypełniać? W nagraniu przepowiednie Wangi na 2018 rok:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment